JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Tadas Rimgaila prakalbo apie sūnaus Oskaro gimimą: „Į moteris pradėjau žiūrėti visai kitaip“

Tadas Rimgaila prakalbo apie sūnaus Oskaro gimimą: „Į moteris pradėjau žiūrėti visai kitaip“

Renginių ir vestuvių vedėjas, garsus šokėjas Tadas Rimgaila, grįžęs į namus po renginių, kuriuos veda, ramybę randa žaisdamas su sūnumi Oskaru, kuriam liepą sueis treji. 

Oskaras moko kantrybės

Tadas pripažįsta, kad jo paties ir žmonos Liucinos Rimgailės kasdienybė kaip reikiant pasikeitė.

Tinklalaidėje „Gandro lizdas“, kurią veda akušerė ir klinikos „Gandro lizdas“ įkūrėja Ieva Girdvainienė, T. Rimgaila atvirai pasakoja, kad būti tėčiu – rimtas iššūkis ir tuo pačiu didžiausia gyvenimo dovana.

„Oskaras mane kasdien moko kantrybės ir primena, koks gražus yra mus supantis pasaulis. Jis nori eiti, atrasti, o mes, tėvai, turime padėti vaikams.“

Gimdyme nedalyvavo

Tadas prisiminė, kad sūnaus gimime nedalyvavo, nes tuo metu buvo karantinas Lietuvoje, tačiau emocijų, kurios užplūdo vos gimus sūnui, niekada nepamirš.

„Buvo karantinas, žmonai prasidėjo gimdymo veikla, prasidėjo sąrėmiai, buvo streso, tačiau viskas, atrodė, vyko sklandžiai ir sėkmingai. Vėliau sužinojome, kad buvo apsisukusi virkštelė, tačiau mes to nežinojome gimdymo metu, tai gal dėl to kažkiek ir ramiau buvo.

Per patį gimdymą aš buvau už durų, su žmona buvome aptarę, kad darysime taip, kaip atrodys tinkamiausia.

Kitaip žiūri į moteris

Kai gimė sūnus, emocijos buvo nepamirštamos. Mes, vyrai, niekada nesuprasime, ką reiškia pagimdyti. Aš net ir į savo mamą pradėjau kitaip žiūrėti. Didžiulė pagarba kiekvienai moteriai. Kažin, ar mes, vyrai, tai ištvertume ir sugebėtume“, – pasakoja vyras.

Jis sako, kad šiuo metu labiausiai jo sūnus namuose mėgsta laidyti lėktuvėlius, todėl tai Tadas daro ne po vieną kartą.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI