JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Gimdyme leidau dalyvauti studentams skaitytojos istorija

Gimdyme leidau dalyvauti studentams skaitytojos istorija

Laukiame ir Jūsų gimdymo istorijų! Rašykite jas, linksmas ir liūdnesnes, įkvepiančias, el. paštu tavovaikas@delfi.lt. Mėnesio gale įdomiausio pasakojimo autorę apdovanojame grožio dovanėle. Na, o dabar suteikiame žodį mums parašiusiai Redai.

Nėštumas iš pradžių buvo lengvas, jaučiausi gerai, dirbau. Viskas buvo gerai iki šeštojo nėštumo mėnesio. Tuo metu dirbau viename dideliame prekybos centre, sėdėjau ramiai kasoje, kol pajutau, kad labai skauda pilvą.

Paprašiau vyr. kasininkės, kad išleistų mane į persirengimo kambarį pasėdėti, pailsėti. Ji leido.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Mirė jaunuolis, sujaudinęs visą pasaulį
8 metų mergaitei namuose teko priimti netikėtą mamos gimdymą

Pastebėjau šiek tiek kraujo, išsigandau, iš karto paskambinau mamai, kad ji kuo greičiau atvažiuotų. Ji atskubėjo pas mane. Nusprendžiau prašyti vyr.kasininkės, kad mane išleistų į ligoninė, bet ji liepė prieš tai suskaičiuoti kasoje pinigus. Pasibaisėjau tokiu jos elgesiu.

Mano mama griežtai pasakė, kad aš nieko neskaičiuosiu ir išvežė mane į ligoninę. Ten gydytojas po apžiūros paaiškino, kad truputį placenta atšokusi, esą nieko baisaus, skyrė vitaminų ir paleido namo.

 Viskas buvo gerai apie mėnesį, kol apsilankiau pas savo ginekologę. Ji pastebėjo, kad mano labai didelis kraujo spaudimas, paguldė į  ligoninę, kur jį sureguliavo.

Po to taip vis kas savaitę ir gulėdavau ligoninėje, kol suėjo 37 savaitės. Tada vieną dieną į palatą atėjo gydytojas, kuris paaiškino, kad man yra preeklampsija, turiu vykti į Kauną, delsti negalima, nes vaikutis gali uždusti gimdoje. Išvežė mane į Kauną. Čia atvykusi parašiau leidimą, kad mano gimdymo metu gali dalyvauti studentai. Mane apžiūrėjusi docentė prognozavo, kad rytoj gimdysiu.

Tačiau vakare pasidarė silpna, pradėjo kilti kraujo spaudimas, po apžiūros paaiškėjo, kad gimdos kaklelis jau atsidaręs 3 cm. Taip mane išvežė į gimdyklą

Ten paguldė, į vieną ranką lašino vienus vaistus, į kitą – kitus. Skausmas buvo nežmoniškas, bet negalėjau nei pavaikščioti, nieko, tik gulėjau lovoje su tomis lašelinėmis. 

Atėjo akušerė, susirinko visi studentai, daktarai, ir pradėjau gimdyti. Mergaitė gimė nedidelė, 2842 g ir 48 cm, bet jis buvo sveika, viskas gerai.

Labai ačiū Kauno medikams, jie tikrai labai nuoširdžiai rūpinosi mumis su mergyte.

Reda

Gimdymo istorijų konkursas tęsiasi. Laukiame jūsų gimdymo istorijų el.p. tavovaikas@delfi.lt. Įdomiausias publikuosime www.tavovaikas.lt, o vienai skirsime grožio dovanėlę.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI