JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Garsiausios Holivudo žvaigždės

Garsiausios Holivudo žvaigždės, netikėtai pastojusios per filmavimus: kaip elgėsi filmų kūrėjai?

Marcia Cross

Aktorė Marcia Cross pastojo su dvyniais, kai jai buvo 44 metai. Tai labai nustebino kino kūrėjus, nes jos veikėjos Bree seriale Nusivylusios namų šeimininkės nėštumas neatitiko serialo – visos siužetinės linijos jau buvo paruoštos iš anksto. Štai kodėl serialo kūrėjai turėjo ieškoti būdo, kaip nuslėpti jos nėštumą. Taigi Bree pradėjo dėvėti daugiau megztinių ir buvo filmuojama tik iš arti. Viename iš epizodų jie netgi panaudojo meduolių namelį, kad paslėptų jos pilvuką. Beje, po gimdymo Marcia Cross seriale turėjo vaidinti nėščią moterį – jos personažas po drabužiais pasikišdavo pagalvę, kad vėliau apsimestų, jog dukros kūdikis yra jos.

Marcia Cross
Marcia Cross
Vida Press

Jennifer Garner

Sužinoję apie Jennifer Garner nėštumą, kai ji vaidino pagrindinį vaidmenį seriale Alias, scenaristai turėjo visiškai perrašyti 5 sezoną. O vėlyvojo nėštumo metu aktorė net nebegalėjo dalyvauti sudėtingose ​​veiksmo scenose. Štai kodėl jie į scenarijų įtraukė Rachael – jauną specialiąją agentę, o Jennifer herojė Sidnėj tapo jos vadove. Taip Rachael galėjo mėgautis daugybe kvapą gniaužiančių nuotykių, o Jennifer herojė Sidnej galėjo mėgautis gana ramioje atmosferoje.

Jennifer Garner
Jennifer Garner
Vida Press

Anne Hathaway

Aktorė Anne Hathaway pastojo dirbdama prie filmo Raganos. Sužinojusi, kad jos drabužių spinta ruošiama didžiajam vaidmeniui su itin siauromis suknelėmis, Anne protestavo ir paaiškino, kad jaustųsi suvaržyta, jei juosmens srityje kažkas būtų per daug suvaržyta. Štai kodėl kino kūrėjai nusprendė nenaudoti kostiumų su per plonu juosmeniu, dėl ko kostiumų kūrėja labai nuliūdo. Galiausiai buvo nuspręsta rinktis laisvesnius drabužius. Didžiausia problema drabužių spintos požiūriu buvo violetinė suknelė su auksine gyvate. Aktorės nėštumas jau buvo pastebimas, todėl jo dizainas reikalavo kruopštaus darbo.

Anne Hathaway
Anne Hathaway
Vida Press

Candice King

7 Vampyrų dienoraščių serialo sezone vampyrė Caroline, kurią vaidina Candice King, pastojo… magiško perėjimo pagalba. Ji tapo negimusių dvynių surogatine motina. Pasak serialo prodiuserio, jie sukūrė istoriją apie moterį, kuri pasibeldė į sielvartaujančios našlės duris sakydama: „Manau, kad esu nėščia“. Tačiau buvo akivaizdu, kad šis siužeto posūkis buvo per aštrus, todėl iš pradžių jo nebuvo plane… iki to momento, kai paskambino Candice King ir pasakė, kad ji yra nėščia. Nepaisant tikrojo nėštumo, aktorė turėjo nešioti dirbtinį pilvuką ant savojo. Reikalas tas, kad jos personažas buvo nėščia su dvyniais, o Candice laukėsi tik vieno kūdikio.

Candice King
Candice King
Vida Press

Alyssa Milano

Filmo „Charmed“ žvaigždė Alyssa Milano, filme „Meilininkės“ suvaidinusi Savannah Davis, pastojo prieš pat 2 sezono filmavimų pradžią. Kad tai nuslėptų, aktorė buvo slepiama už krepšių ir valgiaraščių bei paprašyta nuolat laikyti rekvizitus, pvz. stambius krepšius ir pagalves rankose. Ji taip pat vilkėjo juodus oversize drabužius. Anot Alyssa Milano, serialo kūrėjai įdėjo tiek pastangų, kad nuslėptų jos nėštumą, kad tai atrodė kaip eskizas iš „Saturday Night Live“. Pasibaigus sezonui, ji paliko šou, paaiškindama, kad nori daugiau laiko praleisti su šeima.

Alyssa Milano
Alyssa Milano
Vida Press

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI