JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Ypatinga dovana TAVO VAIKO prenumeratoriams!

Ypatinga dovana TAVO VAIKO prenumeratoriams!

2019 metus TAVO VAIKAS pasitinka ypatinga prenumeratos akcija. Kiekvienas, užsiprenumeravęs TAVO VAIKĄ metams, gauna dovanų, be to, visi prenumeratoriai iki sausio 16 užsakę prenumeratą metams dalyvauja didžiojoje loterijoje, kurioje – įspūdingas LEGO prizas.

Prenumeruokite TAVO VAIKAS metams ir dovanų gausite SVR intensyviai raminantį micelinį prausimosi aliejų!*

Prenumeratos dovana kiekvienam, užsisakiusiam TAVO VAIKĄ metams.
Prenumeratos dovana kiekvienam, užsisakiusiam TAVO VAIKĄ metams.
TAVO VAIKAS

SVR intensyviai raminantis micelinis prausimosi aliejus

Atkuria odos apsauginę funkciją ir taip apsaugo nuo išorinių dirgiklių poveikio. Omega 3, 6, 9 keramidais praturtintas maitinamasis kompleksas intensyviai drėkina, atkuria ir sustiprina odos apsauginę funkciją, pašalina sausumo ir niežėjimo pojūtį. Puikiai toleruojamas neriebus aliejus praturtintas itin švelniomis micelėmis puikiai valo odą jos neišsausindamas, nepalieka riebumo pojūčio. 24 val. efektyvumas. Sudėtyje nėra muilo, konservantų, silikono, parabenų, dažiklių, sulfatų. Tinka kūdikiams, vaikams, suaugusiems. Tinka veido, kūno, intymiai higienai. Gali būti naudojamas kaip aliejus voniai.

*Dovanų kiekis ribotas

Didysis prizas – LEGO BOOST rinkinys

Vienas prenumeratorius, iki sausio 16 užsakęs prenumeratą metams, dovanų gaus didijį LEGO rinkinį. Laimėtoją skelbsime vasario numerio TAVO VAIKAS žurnale, taip pat su laimėtoju susisieksime asmeniškai.

Didysis mėnesio prizas vienam prenumeratoriui.
Didysis mėnesio prizas vienam prenumeratoriui.
Gamintojo archyvas

Suteik gyvybės savo LEGO® modeliams ir išmok programuoti su nuostabiąja LEGO BOOST kūrybine įrankių dėže. Tai smagus būdas bendrauti su LEGO kaladėlėmis. Pasirink vieną iš 5 modelių, atsidaryk programėlę, kur rasi konstravimo instrukcijas, ir konstruok, tinkink bei programuok pasirinktą modelį, su kuriuo galėsi atlikti daugybę smagių užduočių ir iššūkių. Sukonstruok Vernie – asmeninį kalbantį robotą, kuris bus tavo draugas, ir pradėk linksmybes!

Padėk jam pereiti kliūčių trasą, pasiėmęs jo šaudyklę treniruok savo šaudymo įgūdžius, išmokyk jį juokauti, šokti ir išgauti ritmą burna arba paversk jį žaidimo, kuriame dalyvauti tu ir tavo draugai, vedėju – tu valdai, ką jis daro! Atlik daugiau nei 60 smagių užduočių, kurias rasi programėlėje, palaipsniui tobulėk, surink daugiau programavimo blokų ir pagerink savo pagrindinius programavimo įgūdžius.

” contenteditable=”false”>

Perkonstruok savo modelį ir atrask naujų žaidimų bei programavimo blokų – kiekvienas modelis turi specialių gebėjimų ir misijų. Rinkis tarp M.T.R.4 (universalaus visureigio 4), „Guitar4000″, katės Frankie ir „AutoBuilder” – visi jie valdomi išmaniuoju įrenginiu. O baigęs visus iššūkius, atsidaryk programėlės kūrybinę drobę, kurioje gali konstruoti ir programuoti savo modelius, kad jie darytų įspūdingus dalykus. Tavo kūrybai ribų nėra.

Kaip prenumeruoti TAVO VAIKO žurnalą?

Internete: http://bit.ly/2BVu8Ya

Telefonu: 852477730

El.paštu: prenumerata@gmzurnalai.lt

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI