JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Laimėkite 1 iš 10 „Eucerin Anti-Pigment“ serumų

Laimėkite 1 iš 10 „Eucerin Anti-Pigment“ serumų, padedančių sumažinti pigmentines dėmes (laimėtojos)

Prasidėjus vasaros sezonui vis daugiau moterų susiduria su hiperpigmentacija. Hiperpigmentacija – tai reiškinys, kai dėl sutrikusio odos pigmento melanino gamybos ant odos atsiranda tamsių dėmių.

Dažniausiai melanino odoje padaugėja dėl saulės poveikio, hormonų pokyčių nėštumo metu, vartojančioms kontraceptikus, menopauzėje ir po uždegiminių ligų. Použdegiminė hiperpigmentacija dažnai pasireiškia esant randams po spuogų, neteisingai atliktų pilingų ir agresyvaus gydymo.

Panaikinti pigmentines dėmes nėra lengva, bet yra specialių kosmetikos priemonių, kurios gali padėti. Ar galima džiaugtis sumažėjusiomis pigmentinės dėmėmis jau po 2 savaičių? Su Eucerin Anti-Pigment tai įmanoma. Unikali veiklioji medžiaga tiamidolis, esanti priemonių sudėtyje, pastebimai sumažina pigmentines dėmes ir, naudojant reguliariai, apsaugo nuo pakartotinio jų atsiradimo. Priemonių efektyvumas patvirtintas klinikiniais tyrimais. Individualūs rezultatai gali skirtis.

„Eucerin Anti-Pigment“ serumas
„Eucerin Anti-Pigment“ serumas
Organizatorių archyvas

Eucerin Anti-Pigment dvejopo poveikio serumą sudaro du skirtingo poveikio serumai:

 • tiamidolis: pagrindinę hiperpigmentacijos priežastį veikianti efektyvi ir Vokietijoje patentuota veiklioji medžiaga. Klinikiniais tyrimais patvirtinta, kad tiamidolis sumažina hiperpigmentaciją ir, naudojant reguliariai, apsaugo nuo pakartotinio jos atsiradimo;

 • koncentruota hialurono rūgštis: intensyviai drėkina odą.

Ugnė Jarilinaitė-Grinaveckė, gydytoja dermatovenerologė – onkodermatologė, estetikos specialistė patvirtina šios priemonės efektyvumą. „Naujieji Eucerin produktai su tiamidoliu yra puiki priemonė pigmentacijos mažinimui, prevencijai po lazerinių procedūrų, injekcijų, uždegiminių odos ligų ir teigiamų rezultatų palaikymui. Priemonės saugios ir draugiškos odai”

Ugnė Jarilinaitė-Grinaveckė
Ugnė Jarilinaitė-Grinaveckė
Organizatorių archyvas

SVEIKINAME LAIMĖTOJAS! Su žemiau nurodytomis konkurso dalyvėmis susisieksime anketoje nurodytu el. paštu.

 1. Edita Kybartienė (Vilnius)
 2. Daiva Buinickaitė (Kaunas)
 3. Simona Vadoklytė (Šiauliai)
 4. Evelina Baronienė (Vilnius)
 5. Alina Meškėnė (Vilnius)
 6. Giedrė Kuodienė (Kuršėnai)
 7. Ineta Grigaitė-Stulpinė (Vilnius)
 8. Karolina Kudriavcevaitė (Vilnius)
 9. Vaida Urnikienė (Klaipėda)
 10. Eglė Grykšienė (Kretinga)

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI