JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Konkursas MŪSŲ LINKSMOSIOS VELYKOS (REZULTATAI)

Konkursas MŪSŲ LINKSMOSIOS VELYKOS (REZULTATAI)

Kviečiame dalyvauti naujame nuotraukų konkurse ir laimėti dovanų!

Velykos – smagi pavasario šventė, kuri skelbia atgimimą. Kiaušinių marginimas, ridenimas, pavasarinėmis dekoracijomis išpuošti namai – tai neatsiejama šios šventės dalis.

Kviečiame dalyvauti naujame nuotraukų konkurse MŪSŲ LINKSMOSIOS VELYKOS ir laimėti dovanų. Leidykla „Briedis“ net trims iš jūsų padovanos po naująją Trish Kuffner knygą „Ką veikti su ikimokyklinukais?“

Konkurso sąlygos:

Nuotraukas kelkite į žemiau esančią konkurso platformą.

Konkursas tęsiasi iki balandžio 10 dienos.

Nepamirškite nuotraukos įdomiai pavadinti.

Rašykite lietuviškais rašmenimis.

Kiekviena šeima gali dalyvauti tiek kartų, kiek nori.

Balsavimas, kuris vyksta konkurse, neturi jokios įtakos konkurso rezultatams, tai tėra smagus žaidimas. Laimėtoją renka redakcija, atsižvelgdama į konkurso temos išpildymą bei nuotraukos įsimintinumą, originalumą.

Rinksime tris laimėtojus, kiekvienas iš jų gaus po knygą, kurią laimėtojui išsiųsime į namus.

Apie knygą:


Smagi ir kūrybiška ugdomoji veikla kiekvienai dienai!

Trish Kuffner. Ką veikti su ikimokyklinukais? Vertėja Ema Bernotaitė. – Vilnius: Briedis [2018] – 344 p.

Leidykla „Briedis“ papildo knygų seriją tėvams „Pabučiuok mane“ ir pristato antrąją Lietuvos skaitytojams jau pažįstamos autorės Trish Kuffner knygą „Ką veikti su ikimokyklinukais?“

Ikimokykliniame amžiuje žaidimai ypač svarbūs – tai yra ugdymo būdas. Vaiko raidai būtina patirčių ir veiklos įvairovė, o žaisdami jie lavina pažinimo gebėjimus, motoriką, suvokia jausmus, mokosi suprasti pasaulį.

Šioje smagioje ir kūrybiškoje ugdomojoje knygoje rasite daugybę žaidimų ir įvairių užsiėmimų 3–6 metų vaikams, tačiau daugelis pasiūlytų idėjų džiugins jūsų atžalą ir vėliau. Žaidimai ir darbeliai ne tik padės atitraukti ikimokyklinuką nuo televizoriaus, bet ir skatins vaiko raidą, smalsumą bei ugdys įvairius įgūdžius. Svarbiausia, darbelius paprasta atlikti, o reikalingų priemonių pakaks tų, kurių yra po ranka!

Šioje knygoje siūloma veikla ugdys ikimokyklinuko skaitymo ir matematinius įgūdžius, sudomins mokslinėmis užduotėlėmis; įvairūs užsiėmimai skatins vaiko fizinę, psichinę ir emocinę raidą pasitelkus muziką, šokius, vaidybą ir žaidžiant įvairius žaidimus lauke; knyga padės sugalvoti idėjų, ką veikti namie, kaip nekasdieniškai ir kūrybiškai švęsti šventes bei kuo užimti vaikus laukiant prie gydytojo kabineto ar ilgai keliaujant automobiliu.

Džiaukitės savo ikimokyklinukais! Nespėsite pajusti, kaip jie užaugs, ir vaikai, kuriems kadaise jūsų reikėjo nuolat, pagalbos prašys vis rečiau. Praleiskite kuo daugiau laimingų valandų kartu juokdamiesi, žaisdami, augdami ir mokydamiesi!

Smerkiame nesąžiningus konkursų dalyvius ir perspėjame, kad už fotografijų (kaip ir bet kokio kito kūrinio) autorystės pasisavinimą gresia baudžiamoji atsakomybė ir laisvės atėmimas iki 2 metų pagal LR Baudžiamojo kodekso 191 straipsnį. Skaitytojus, pastebėjusius vogtas fotografijas, maloniai prašome nedelsiant pranešti redakcijai portalas@tavovaikas.lt

KONKURSO REZULTATAI

Ačiū visiems už dalyvavimą! Sveikiname konkurso laimėtojus:

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI