JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Kelionės su vaikais: kaip nebrangiai paatostogauti?

Kelionės su vaikais: kaip nebrangiai paatostogauti?

Atostogos su vaikais gali būti vienas nuostabiausių ir daugiausiai prisiminimų teikiančių nuotykių. Vis dėlto, šios kelionės gali sukelti keblumų dėl išaugusių kainų. Tačiau yra daugybė būdų, kaip sumažinti atostogų su vaikais išlaidas.

Štai keletas patarimų, kaip keliauti pigiau su vaikais:

1. Planuokite iš anksto. Gerai suplanuotos atostogos gali sutaupyti daug pinigų. Užsisakykite bilietus ir viešbučius kuo ankščiau, kad galėtumėte pasinaudoti ankstyvo užsakymo nuolaidomis.

2. Pasinaudokite taupymo programų privalumais. Dauguma viešbučių, aviakompanijų ir kitų turizmo paslaugų teikėjų turi lojalumo programas, kurios leidžia kaupti taškus už kiekvieną pirkimą. Šie taškai gali būti panaudoti nemokamoms naktims viešbutyje, bilietams lėktuvu ir kitoms nuolaidoms.

3. Keliaukite ne sezono metu. Atostogos ne sezono metu gali būti daug pigesnės, nes daugelis viešbučių ir aviakompanijų sumažina kainas, norėdamos pritraukti daugiau klientų. Be to, tokios kelionės gali būti ramesnės ir keliančios mažiau streso.

4. Rinkitės pigesnius būdus maitintis. Vietoj to, kad kiekvieną dieną valgytumėte restoranuose, galite gaminti patys. Dauguma šiuolaikinių apartamentų ir kitų atostogų būstų turi pilnai įrengtas virtuves, kuriose galite gaminti savo mėgstamą maistą.

5. Pasinaudokite vietos pramogomis. Daugelyje miestų ir kurortų yra daug nemokamų arba pigių pramogų vaikams. Prieš kelionę pasidomėkite, kokios veiklos galimybės yra jūsų pasirinktoje vietoje, ir planuokite lankytis vietose, kur nereikia mokėti didelio įėjimo mokesčio.

6. Pasinaudokite grupiniais pasiūlymais. Daugybė svetainių, siūlo grupinius pasiūlymus, leidžiančius sutaupyti pinigų įvairioms pramogoms, maistui ir net viešnagei.

7. Atostogų paketai. Daugelis turizmo agentūrų siūlo atostogų paketus, kuriuose yra įtrauktos kelionės, apgyvendinimas, maistas ir pramogos. Kartais šie paketai gali būti pigesni nei atskirai perkant kiekvieną paslaugą.

8. Išmokykite vaikus taupyti. Tai puiki proga išmokyti vaikus taupyti. Leiskite jiems prisidėti prie atostogų fondo ir paraginkite juos taupyti pinigus smulkiems pirkiniams atostogų metu.

Visi šie patarimai gali padėti sumažinti kelionės su vaikais išlaidas ir padaryti atostogas malonesnes ir keliančias mažiau streso. Tačiau svarbiausia yra mėgautis kelione ir kurti neįkainojamus prisiminimus su savo šeima.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI