JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Atlikėja Rihanna laukiasi antrojo vaiko

Atlikėja Rihanna laukiasi antrojo vaiko

Atlikėjos Rihanna gerbėjai gyvena džiugiomis nuotaikomis – iš Barbadoso kilusi dainininkė vakar vykusiame JAV sporto renginyje „Super Bowl“ pranešė, kad laukiasi antrojo vaiko.

Rihanna apie nėštumą pranešė itin teatrališkai – ore kabančioje scenoje ji pasirodė apsirengusi ryškiai raudonu kombinezonu. Palikdama atitrauktą kombinezono užtrauktuką pademonstravo ir ryškėjantį nėštukės pilvą. Kiek vėliau žinia apie antrąjį atlikėjos nėštumą buvo patvirtinta Rihanna atstovo ir leidiniui „People“. Atlikėją viename svarbiausių sporto renginių palaikė ir jos mylimasis, reperis A$AP Rocky, kuris buvo pastebėtas užkulisiuose.

Rihanna
Rihanna
Vida Press

Primename, praėjusių metų sausį dainininkė patvirtino, kad laukiasi pirmagimio. Buvo pranešta, kad Rihanna ir A$AP buvo pastebėti vaikščiojantys drauge Niujorke, tuomet dainininkė buvo užsidėjusi ilgą rožinį paltą ir apnuoginusi savo nėščiosios pilvuką. Ikoniška apranga tapo pirmoji iš madingų Rihanna motinystės įvaizdžių. Praėjusių metų vasario mėnesį Rihanna pirmą kartą debiutavo ant raudonojo kilimo „Fenty Beauty“ ir „Fenty Skin“ renginyje ir viešai atskleidė, kad yra nėščia. Tuo metu būsima mama „E!“ atstovui Justinui Sylvesteriui sakė, kad sunku išlaikyti naujienas paslaptyje nuo savo ištikimiausių fanų.

Na, o praėjusių metų gegužę buvo paskelbta, kad Rihanna susilaukė pirmagimio. „TMZ“ pasidalijo, kad jis gimė gegužės 13 d. Los Andžele. Po sūnaus gimimo atlikėja su vyru daug laiko praleido namuose. Vis dėlto pastaraisiais mėnesiais pora vis dažniau išeina į viešumą ir vėl mėgaujasi renginiais. Rihanna prisidėjo prie dviejų dainų kūrimo filmui „Black Panther: Wakanda Forever“ ir dalyvavo filmo premjeroje. Praėjusių metų spalio mėnesį ji vedė „Savage X Fenty Vol. 4“ šou Los Andžele, kuris buvo transliuojamas per „Amazon Prime“.

Lankydamasi šou, Rihanna šiek tiek papasakojo žurnalistams apie savo sūnų, sakydama: „Jis juokingas, laimingas – ir storas! Jis nuostabus“.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI