JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Į pagalbą sausai odai: mamų atsiliepimai ir rekomendacijos

Į pagalbą sausai odai: mamų atsiliepimai ir rekomendacijos

10 mamų, auginančių vaikus, paprašėme tapti BIODERMA produktų testuotojomis. Štai pirmieji jų atsiliepimai.

Iš viso išrinkome 10 testuotojų – penkiems atiteko „Atoderm huile de douche“, kitiems penkiems – „Atoderm Intensive Baume“.

„Atoderm Intensive Baume“ – tai kremas emolientas kasdienės atopiškos odos priežiūrai. Atkuria odos komfortą, maitina, drėkina, sumažina niežėjimą bei naujų odos sudirgimų atsiradimą.

Tinka kūdikiams, vaikams ir suaugusiems. Veidui ir kūnui.

MAMŲ ATSILIEPIMAI

Aušra, dviejų vaikų mama

Sausiausia oda mūsų šeimoje yra mano ir vyro. Ypač tai paūmėja šaltuoju sezonu, kai įjungiamas centrinis šildymas. Iki šiol naudojau įvairius drėkinančius kremus.

Naudojant „Atoderm Intensive Baume“ apima jausmas, kad oda yra pakaitinama ir uždedama apsauginė plėvelė visai dienai. Reikia nepersistengti, nes tada atrodo, kad jau daug „uždėta“. Bet tas “apsauginis jausmas” yra tik prisilietus. O šiaip odos netempia, neperšti. Jausmas geras.

Virginija, dviejų vaikų mama

Šeimoje tiek aš, tiek sūnus turime labai sausą odą. Dėl to sausumo taip niežti, kad iki žaizdų galima nusidraskyti.

Esame naudoję skirtingų firmų kremus, bandėme taukmedžio sviestą. Šiuo metu naudojame Bioderma kreminį prausiklį ir kremą.

Pagerėjimą pamačiau po maždaug dviejų dienų, nes oda tapo švelnesnė, mažiau niežti ir ne tokia raudona, kaip būdavo.

Aušra, dviejų sūnų mama

Sausą odą turiu aš ir mano mažasis sūnus. Naudodavome įvairias priemones sausai odai, dažnai tas, kurias pamatydavau naujai reklamuojamas.

Įspūdžiai išbandžius šį kremą patys geriausi – malonus pojūtis panaudojus iškart, nėra sausumo ir tempimo jausmo, nepalieka riebaluotų pėdsakų ant rankų, susigeria gerai ir netepa. Ačiū už galimybę išbandyti produktą.

Vilma, dviejų dukterų mama

Mano didžiosios dukters oda problematiška, yra polinkis į atopinį dermatitą. Šiuo metu kaip tik paūmėjusi problema, tai buvo smagu išbandyti „Atoderm Intensive Baume“ – kremą emolientą kasdienės atopiškos odos priežiūrai. Atsiliepimai tikrai geri.

Jolita, keturių vaikų mama

Sausaodžiai mūsų šeimoje yra sūnus ir vyras. Jų odos priežiūrai esame išbandę įvairių drėkinančių kremų, aliejų ir emolientų.

Išbandžius šį kremą emolientą kasdienės atopiškos odos priežiūrai, vyrui po pirmo karto pasijautė rezultatai, na, o sūnui reikia ilgėliau patepti.

„Atoderm huile de douche“ – aliejinis prausiklis sausai ir atopiškai odai. Švelniai prausia išsaugodamas apsauginį odos barjerą, maitina ir drėkina odą jau maudynių metu. Oda tampa minkšta ir švelni.

Tinka kūdikiams, vaikams ir suaugusiems.

MAMŲ ATSILIEPIMAI

Eglė, trijų vaikų mama

Mūsų šeimoje sausos odos problemų turiu aš ir vyriausiasis sūnus. Esame išbandę tikrai daug priemonių, tepdavom viskuo iš eilės, kas gali sumažinti sausumą.

Sūnus kremus ir losjonus tepasi nenoriai, tik kai jau oda nusausėja iki žaizdų. Šįkart išbandėme dušo aliejų. Turiu pasakyti, kad poveikis jaučiamas po dviejų kartų – oda švelnesnė, lygesnė, mažiau sausėjanti. Po dušo patepus kremu, poveikis dar geresnis, sumažėjo odos traukimas, niežėjimas.

Sūnus jau kelintą vakarą ateina pasigirti, kad oda minkštesnė. Jam kremą teptis kančia, o aliejukas nusiplauna, tai jam patinka.

Airina, dviejų vaikų mama

Mūsų šeimoje jautriausia oda yra dukters. Prausimuisi naudojame natūralius muilus be jokių priemaišų, nes jos dirgina odą.

Išbandėme „Atoderm huile de douche“ aliejinį prausiklį. Galiu pasakyti, kad nusiprausus su juo oda būna ne tokia sausa, prausiklis nedirgina, tad vertinu labai gerai.

Jolanta, trijų vaikų mama

Išbandyti pasirinkome aliejinį prausiklį. Šiaip visų mūsų šeimoje oda sausoka, tačiau kažkokių specialių priemonių nenaudojam, tik rankų ir kojų kremus.

Nusiprausus su šiuo aliejiniu prausikliu iškart į akis krito tai, kad jis putoja mažiau, negu įprasti prausikliai, tai reiškia, kad jis natūralios sudėties ir turi mažiau putojimą skatinančių sintetinių priedų.

Roberta, vieno vaiko mama

Mūsų šeimoje sausa oda yra keturmečio sūnaus ir vyro. Sūnui pripažintas atopinis dermatitas, todėl „Biodermos“ produktus nuolat naudojame – ir prausiklius, ir kremus. Išbandę esame beveik visas rūšis ir tikrai patenkinti. Būtent tą, kurį atsiuntėte, naudojame nuolat. Odelė yra intensyviai drėkinama, todėl mažiau išsausėjimų ir taip vaikui neniežti. Džiaugiamės šia linija ir rekomenduojame kitiems.

Donata, dviejų vaikų mama

„Atoderm Intensive Baume“ šeimoje naudojam jau seniai. Jis nepakeičiamas po maudynių ir vaikams, ir suaugusiesiems. Labai patinka tai, kad jis tinka ir kūnui, ir veidui. Rytais išbėgdama į darbą visada juo pasitepu ir veidą.

Na, o „Atoderm huile de douche“ aliejinį prausiklį išbandžiau tik dabar, šio testavimo metu. Dedu didelį pliusą patogiam dozatoriui. Ir labai malonus kvapas – toks neintensyvus, bet gaivus. Labai patiko.

Jeigu nėra didelių odos problemų, užtenka tik su juo nusiprausti, nes jis drėkina odą jau maudynių metu. Na, o dar geresniam rezultatui išsimaudžius galima naudoti ir kremą emolientą.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI