JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Mirštantis jaunuolis išpildė savo paskutinį nepaprastą norą

Mirštantis jaunuolis išpildė savo paskutinį nepaprastą norą

Stephenui Suttonui yra vos 19 metų, tačiau jo laikas šioje žemėje jau artėja į pabaigą, jis serga nepagydoma liga. Diagnozę „vėžys“ jaunuolis, gyvenantis Didžiojoje Britanijoje, išgirdo prieš ketverius metus.

Kai gydytojai vaikinui atvirai pasakė, kad jo liga nugalėjo jų pastangas ir pagyti nepavyks, vaikinas sudarė priešmirtinį norų sąrašą, kuriame surašė tai, ką norėtų padaryti iki atsisveikinant su šiuo pasauliu.

Iš viso vaikino sąraše buvo 42 punktai ir vienas iš jų – surinkti milijoną svarų organizacijai, kuri rūpinasi vėžiu sergančiais jaunais žmonėmis. Jis sukūrė interneto puslapį, skirtą šiam tikslui, kuris tapo žinomas po to, kai socialiniame tinkle žmonės ėmė dalintis jo nuorodomis. Žmonės ne tik dalijosi informacija apie šį paskutinį vaikino norą, bet ir aukojo pinigus.

Iki šiandien jau suaukota 1.074.061 svarų (trečiadienio, 12:30 val. duomenimis).

Stephenas visiems savo bičiuliams bei nepažįstamiems žmonėms, kurie ištiesė pagalbos ranką, savo socialinio tinklo paskyroje nuolat pasakodavo, kaip jis jaučiasi. Antradienį publikuotas jo įrašas yra itin emocionalus, tai tarsi atsisveikinimas su gyvenimu.

“Kaip gaila, kad pabaiga atėjo taip greitai – yra daug žmonių, su kuriais aš nespėjau atsisveikinti. Atsiprašau dėl to“, – rašo vaikinas. Jis padėkoja savo šeimai, gydytojams ir visiems, kurie prisidėjo prie kilnaus tikslo ir surinko lėšų organizacijai, kuri visus juos skiria sergančių vaikų gerovei. „Gyvenimas buvo gražus. Labai gražus“, – rašo jis.

Vaikinui pavyko įgyvendinti ne vieną norą iš savo svajonių sąrašo. Štai 30 -uoju numeriu jis buvo įrašęs norą “apkabinti gyvūną, didesnį negu jis pats”.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI