JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Karališkojo kūdikio nuotykiai zoologijos sode FOTO

Karališkojo kūdikio nuotykiai zoologijos sode FOTO

Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Catherine Middleton ir sūneliu George’u lankosi oficialaus vizito Australijoje. Šiandien karališkuoju kūdikiu vadinamas mažylis su tėvais lankėsi Tarongos zoologijos sode Sidnėjuje.

Mažasis princas George’as, kuriam poryt sukanka devyni mėnesiai, buvo sužavėtas savo tėvų vizito į zoologijos sodą Sidnėjuje.

Čia mažylis su tėvais sustojo prie triušinio bandikuto (bilbio) aptvaro. Šis nykstantis gyvūnas kartais pavadinamas Velykų triušio atitikmeniu, siekiant atkreipti dėmesį į šią nykstančią gyvūnų rūšį.

AFP/Scanpix

Šis Australijoje gyvenantis nykstantis sterblinis žinduolis princo George’o gimimo proga praėjusių metų liepos 22 -ąją buvo pervardintas „Princo George’o bilbiu”, nors prieš tai buvo šaukiamas kitu vardu – Boy.

Reuters/Scanpix

Priminsime, kad princas Williamas su šeima lankosi oficialaus 19  dienų  trukmės vizito Naujojoje Zelandijoje bei Australijoje. 

Reuters/Scanpix

Kiekvieną dieną karališkoji šeima dalyvauja skirtinguose susitikimuose, renginiuose. 

Reuters/Scanpix

Tai antrasis kartas, kai kartu su tėvais į numatytą renginį atvyko ir princas George’as. Pirmą kartą jis su tėvais apsilankė šeimas globojančioje nevisuomeninėje organizacijoje, kur buvo įamžintas žaidžiantis su kitais mažyliais.

AFP/Scanpix

Fotografams pavyko įamžinti ir gražių tėčio bei sūnaus bendravimo akimirkų. Princas Williamas ne tik laikė sūnelį ant rankų, bet ir pabučiavo jį į pakaušį.

Reuters/Scanpix

Karališkasis kūdikis buvo aprengtas tamsiai mėlynais šortais, melsvai dryžuotais marškinėliais ir batukais. 

Reuters/Scanpix

Tai – pirmosios George’o Velykos. Mažylis yra trečiasis eilėje į Didžiosios Britanijos sostą po savo tėčio bei senelio.

Reuters/Scanpix

Dovanų mažylis gavo žaislinį bilbį, su kuriuo tuoj pat susidraugavo.

Reuters/Scanpix
author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI