JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Mokytojavimo metodus pritaikė pomėgiui – tapo viena sėkmingiausių lyderių Lietuvoje

Mokytojavimo metodus pritaikė pomėgiui – tapo viena sėkmingiausių lyderių Lietuvoje

Asta Malinauskaitė-Ludanavičė, anglų kalbos mokytoja bei trijų vaikų mama, prieš dvejus metus nusprendė išbandyti kosmetikos konsultantės veiklą ir jau net kelis kartus buvo įvertinta kaip viena sėkmingiausių Lietuvoje. Šiandien ji koordinuoja daugiau nei 100 merginų veiklą ir neslepia, kad sėkmę jai atnešė mokytojos patirtis.

„Bendravimą su kolegėmis dažnai prilyginu bendravimui su mokiniais mokykloje. Kai moksleiviai mato, kad mokytojas svaigsta iš malonumo nuo savo dėstomo dalyko, tada ir jie patiki turiniu ir pačiu mokytoju. Aš nuoširdžiai mėgstu tai ką darau ir žmonės tai jaučia“, – sako Asta.

Mokytoją dirbti su kosmetika paskatino kompanijos „Avon“ gaminiai: „Pamėgtas prekes daugelį metų pirkau iš savo konsultantės, bet pagausėjus šeimai, nebeturėjau laiko derinti susitikimų. Vieną dieną socialiniame tinkle pamačiusi kvietimą užsiregistruoti ir pačiai pirkti šiuos gaminius, nedvejodama taip ir padariau. Greitai ši veikla tapo ne tik maloniu laisvalaikiu, bet ir gyvenimo būdu.“

Paįvairina vaiko priežiūros atostogas

Pašnekovė vardija, kad jos kasdienybe tapo užsakymai, konsultacijos, mokymai, įvairių žaidimų organizavimas, gaminių bei katalogų fotografavimas. Asta šiuo metu yra vaiko priežiūros atostogose, todėl ypač džiaugiasi tokiu veiklų spektru paįvairinti kasdienę rutiną.

„Į kai kuriuos užsiėmimus įtraukiu ir savo trejų metų dvynukes, jos jau moka ir labai mėgsta pakuoti katalogus į vokus. Tiesioginių transliacijų metu kai reikia išrinkti mano organizuotų loterijų laimėtojus, jos tampa mano asistentėmis ir ištraukia burtus“, – pasakoja pašnekovė.

Erdvė susirasti draugų

Asta, šią laisvalaikio veiklą atradusi socialinių tinklų pagalba, pati dažniausiai naujų komandos narių ieško internete. Prie jos prisijungia žmonės iš visos Lietuvos, vis dažniau domisi ir vyrai.

„Pastebiu, kad žmones į konsultanto veiklą žvelgia ne tik kaip į apsipirkimo būdą, bet ir erdvę susirasti naujų draugų. Tęsti veiklą mano komandos narius motyvuoja grožio gaminių kokybė, greitas ir nemokamas užsakymų pristatymas bei dovanos, didėjančios nuolaidos“, – vardija komandos lyderė.

Ji priduria, kad žmones domina nemokami mokymai, kurie vyksta tiek gyvai, tiek internetu: „Vertingiausia ką pati išmokau yra makiažo paslaptys, grožio gaminių pažinimas bei patarimai, kaip bendrauti su savo kolegėmis bei klientėmis.“

Veiklą plėtoja ir internetu

Nors konsultanto veikla neatsiejama nuo bendravimo, karantinas Astai nebuvo kliūtis tęsti veiklą – ji efektyviai išnaudojo virtualias priemones palaikyti ryši su klientėmis ir kolegėmis.

„Karantino metu lengvai pavyko prisitaikyti prie pakitusių bendravimo su žmonėmis sąlygų ir tiesiog gyventi bei dirbti toliau. Žinoma, padėjo tai, kad ir kosmetikos kompanija pritaikė konsultanto veiklos priemones nekontaktiniam darbui, todėl darbas nuotoliniu būdu labai pasiteisino“, – prisimena pašnekovė.

Pašnekovė priduria, kad šioje veikloje jai svarbiausia šeimos ir kolegių palaikymas: „Juk vienas lauke ne karys, o su palaikančia šeima ir darnia komanda tik pirmyn.“

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI