JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Poprincesė Britney Spears savo akyse sūnų nematė gerokai daugiau nei metus

Poprincesė Britney Spears savo akyse sūnų nematė gerokai daugiau nei metus

Poprincesė Britney Spears nematė savo paauglių sūnų „gerokai daugiau nei metus“ po jų viešo kivirčo dėl jos elgesio socialinėje žiniasklaidoje.

„2022 m. vasaros pabaigoje įtampa tarp jų tapo tokia didele, kad vaikinai net neatsakė į jos žinutes. Jie buvo įsiutę“, – dokumentiniame filme „TMZ Investigates: Britney Spears: The Price of Freedom“ tvirtino TMZ prodiuserė Katie Hayes.

Šaltinis portalui „Page Six“ patvirtina, kad paskutinį kartą dainininkė sūnus Seaną Prestoną (17) ir Jaydeną (16) matė „pačioje 2022-ųjų pradžioje“, prieš vestuves su kūno rengybos treneriu Sam Asghari. B. Spears santykiai su sūnumis kurį laiką buvo įtempti, o 2022 m. rugpjūtį jos sūnus Jayden viešai sukritikavo jos motinystės įgūdžius.

B. Spears su vaikais
B. Spears su vaikais
Vida Press

„Manau, kad mama sunkiai sugebėdavo paskirstyti mums dėmesį ir parodydavo nevienodą meilę. Nemanau, kad ji pakankamai meilės parodė mano broliui Prestonui ir dėl to jaučiuosi labai blogai“, – tuomet „Daily Mail“ sakė jaunėlis Jayden. 

Praėjusią vasarą B. Spears buvęs vyras ir jos vaikų tėvas K. Federline davė interviu portalui „The Daily Mail“, kuriame teigė, kad du jo sūnūs nusprendė nesimatyti su mama B. Spears. Nors buvęs poprincesės vyras teigė, kad paaugliai sūnūs myli savo motiną, jis interviu metu sakė: „Vaikinai nusprendė, kad dabar nenori matyti mamos. Praėjo keli mėnesiai, kai jie ją matė pastarąjį kartą, taip pat jie nusprendė nevykti į jos vestuves.“

B. Spears su vaikais
B. Spears su vaikais
Scanpix

Vyras taip pat sakė, kad vaikams neigiamą įspūdį padarė ir Britney nuogos nuotraukos, kuriomis ji pasidalijo socialiniame tinkle. Jam buvo sudėtinga paaiškinti sūnums jų mamos sprendimą socialinėje erdvėje pasidalyti savo nuotraukomis, kuriose ji nuoga. „Galbūt tai būdas, kaip ji bando išreikšti save“, – samprotavo K. Federline.

Britney Spears ir Sam Asghari
Britney Spears ir Sam Asghari
Vida Press

Anot jo, paaugliams Britney sūnums sudėtinga priimti tokius dalykus, nes jie yra jautrūs, be to, eina į mokyklą, kur daugelis juos atpažįsta būtent kaip poprincesės sūnus. O tokie Britney poelgiai, anot K. Federline, gali net paskatinti patyčias.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI