JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Kuo pasižymi vaikai

Kuo pasižymi vaikai, kurių Zodiako ženklas priklauso ORO stichijai

Visi žinome, kad dvylika Zodiako ženklų yra skirstomi į keturias stichijas: ugnies, žemės, oro ir vandens. Astropsichologė Samanta Zachh šiandien apžvelgia ORO stichiją, kuriai priklauso trys ženklai – Dvyniai, Vandenis ir Svarstyklės.

Oro stichijos vaikai yra smalsūs ieškotojai. Jie linkę į pozityvą ir optimizmą. Labai mėgsta bendrauti. Dvyniukams suteikite kuo daugiau informacijos, Svarstykliukams – kuo daugiau meilės, o Vandeninukams leiskite kurti ateitį 

TAIP PAT SKAITYKITE:

Kuo pasižymi vaikai, kurių Zodiako ženklas priklauso UGNIES stichijai

Kuo pasižymi vaikai, kurių Zodiako ženklas priklauso VANDENS stichijai

Kuo pasižymi vaikai, kurių Zodiako ženklas priklauso ŽEMĖS stichijai

DVYNIAI

Dvyniukams svarbi informacija. Suteikite jos įvariomis tematikomis. Skaitykite su jais knygas, žiūrėkite dokumentinius filmus, spręskite uždavinius. Svarbu jiems parodyti, kad protas ir logika nėra tik taisyklės, standartai ar disciplina. Leiskite jiems kalbėti viešai, rašyti, prašykite, kad kuo daugiau jums pasakotų.

ATĖNĖ
ATĖNĖ
Dainius Labutis

VANDENIS

Vandeninukus reikia kuo labiau kreipti į ateities vizijas. Rodykite naujausias technologijas, žiūrėkite fantastinius filmus. Itin naudinga duoti tokių kūrybinių užduočių, kai reikia bent pamėginti išrasti, sukurti. Jūsų tikslas – išlaikyti vaiko smalsumą ir gebėjimą nepasiduoti net jei kažkas nepasiseka. Jie – ateities kūrėjai, todėl kartais galite jų nesuprasti. Mokykite vaiką vertinant bet kokią situaciją matyti perspektyvą.

ŪLA
ŪLA
Dainius Labutis

SVARSTYKLĖS

Svarstykliukams ypač svarbūs santykiai. Jie turi jausti, kad turi savo antrą puselę: mokykloje – ištikimą draugą, namuose – mylintį tėvą, svečiuose – saugumo suteikiantį žmogų. Tėveliai turėtų suteikti tokiems vaikams pusiausvyros ir darnos pojūtį. Jei matote, kad jie „užstrigo“, išveskite iš tokios būsenos. Jei negali apsispręsti – nuspręskite jūs, parodykite, kaip galima tai padaryti greitai. Jei matote, kad vaikas vis blaškosi nuo vienos nuomonės prie kitos, nepanikuokite. Leiskite jiems suvokti, apgalvoti abu variantus, padėkite pasverti juos ir priimti sprendimą.

MATVĖJAS
MATVĖJAS
Dainius Labutis

Fotografuota: „Vilkės studijoje“ Vilniuje

Drabužėliai, aksesuarai ir patalynė: www.kudikis.eu

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI