JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Pirmagimės besilaukianti Ugnė Siparė: esu toks žmogus

Pirmagimės besilaukianti Ugnė Siparė: esu toks žmogus, kuris visada yra alkanas

Jau šį pavasarį pagausės Ugnės Siparės ir televizijos prodiuserio Mariaus Sipario šeima – pora laukiasi pirmagimės. Šį trečiadienio vakarą dalyvaudama LNK laidoje „Šeškinės 20“ laidų vedėja prisipažino, kaip netikėta žinia, jog laukiasi mergaitės, netyčia pasidalino su savo šeima.  

„Esu labai didelė plepė. Buvau sugalvojusi, kad niekam nesakysiu, darysime lyties atskleidimo vakarėlį, viskas bus slapta. Tą pačią dieną susiskambinome su šeima, turėjome vaizdo pokalbį ir mama manęs užklausė ar jau pradėjau pirktis kažką vaikeliui. Ir man tiesiog išsprūdo! Sakiau taip, bet aš esu nusižiūrėjusi tokį rožinį vežimėlį ir jo nėra. Tada visi ir suprato, kad laukiamės mergaitės. Taip ir įvyko mūsų lyties atskleidimo vakarėlis“, – šypsenos veide neslėpė Ugnė.

Kalbėdama apie pirmagimės vardą, Ugnė teigia, kad yra ne vienas vardas, kuris pretenduoja tapti išrinktuoju. „Dėl dukrytės vardo dar nesame apsisprendę, turime sąrašiuką, bet dar nežinome, kurį vardą iš jo išrinksime“, – kalbėjo U. Siparė.

„Žinok, į kalendorių žiūrėkit, koks vardas bus, tokiu ir pavadinkite. Man taip buvo, kad metus vardo nedavė, katuliu vadino“, – laidos metu juokavo vedėjas G. Savickas.

Ugnė televizijoje praleido 12 metų, tą laiką ji gyveno išties griežtu grafiku, vesdama rytines žinias turėdavo keltis 4 valandą ryto. Laidoje „Šeškinės 20“ Ugnė pasidalino savo tokio ankstyvo ryto rutina.

„Aš esu toks žmogus, kuris visada yra alkanas. Net atsikėlusi taip anksti ryte, aš visada valgydavau. Iš manęs net juokdavosi, nes turėjau tokią sistemą. Mano sesė gyvena Amerikoje, todėl 4 valandą ryte mums būdavo labai patogu pasiskambinti. Tai ji sakydavo, kad aš atsikeliu taip anksti vien todėl, kad jau esu alkana. Todėl taip paprastai atsikeliu ir iškart einu prie šaldytuvo“, – dalinosi Ugnė Siparė.

Laidoje U. Siparė dalinosi ne tik motinystės džiaugsmais, bet ir prisiminė ne vieną iššūkį su kuriuo jai teko susidurti per visus praėjusius 12 metų. Kodėl dėl vienos klaidos, kuri nutiko jau antrojo eterio metu, Ugnė buvo įsitikinusi, kad karjera baigsis jai vos spėjus prasidėti? Sužinokite jau šį trečiadienio vakarą, 20 val., laidoje „Šeškinės 20“, per LNK.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI