JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
2024 m. horoskopas planuojančioms vaikus

2024 m. horoskopas planuojančioms vaikus

Būsimųjų mamų horoskopas, kuris padės suprasti, kokia būsite nėščioji ir mama: kaprizinga ar paklusni, besilaikanti visų gydytojų nurodymų.

Avinas

Moteris Avinas paprastai turi savo tvirtą nuomonę visais gyvenimo klausimais. Medicinos irgi. Todėl vizitai pas ginekologą, gydytojų rekomendacijos jai dažnai nė motais. Visgi planuojant nėštumą, apsilankyti pas gydytoją ir atlikti svarbiausius tyrimus būtina. Iki nėštumo reiktų išsigydyti dantis, apsilankyti pas šeimos gydytoją, kuris atliks svarbiausius tyrimus, nustatys, ar nėra ūmių ir lėtinių ligų, kurias reikėtų gydyti. Planuojant nėštumą, patartina vengti kontakto su žmonėmis, kurie skleidžia neigiamą energiją.

Jautis

Moteris Jautis mėgsta atidėti vaikų planavimą tam laikui, kai užsitikrins finansinę nepriklausomybę, gerai įsitvirtins darbe. Jos stengiasi kaip įmanoma labiau derinti karjerą ir vaikų auginimą, netampa tik „supermamytėmis. Vyraujanti Veneros planeta yra atsakinga už meilę, seksą bei vaikučio pradėjimą, tačiau ne už nėštumą. Todėl Jaučiui labai svarbu nėštumą planuoti tada, kai ji yra visiškai sveika, ypač, jei būsimasis tėvelis yra Skorpionas. Nėštumo metu gali išlįsti įvairūs iki tol pasislėpę negalavimai.

Dvyniai

Moterys Dvyniai retai kruopščiai planuoja nėštumą, dažniausiai TAI nutinka spontaniškai. Todėl kurį laiką moteris Dvyniai net nenutuokia, kad laukiasi ir testas su II juostelėmis jai tampa didele staigmena. Tai nėra pats geriausias variantas, nes planuojant nėštumą galima (ir patartina!) laiku atsisakyti žalingų įpročių bei kitaip pastiprinti sveikatą.

Vėžys

Vėžys yra globojamas Mėnulio, o tai susiję su moters mėnesinių ciklu, vaisingumu bei pastojimu. Moters Vėžio organizmas yra stiprus ir pasirengęs išnešioti vaikutį. Ar tai reiškia, kad nėštumas bus visada sklandus? Nebūtinai. Vėžiui reiktų ypatingą dėmesį skirti savo emocinei būklei bei taisyklingai mitybai. Stresas nėštumo metu Vėžiui gali sukelti nenumatytų komplikacijų. Prieš planuodama šeimos pagausėjimą, moteris turėtų atsakyti sau į šiuos klausimus: ar mane supa psichologinis komfortas? Ar bendrauju tik su žmonėmis, kurie nekenkia emocinei būsenai? Ar šis nėštumas yra lygiai taip pat norimas ir laukiamas antrosios pusės, vyro?

Liūtas

Vyraujanti planeta Saulė atsakinga už kraujotaką ir širdies veiklą. Prieš pastojant moteriai rekomenduojama atlikti kraujo tyrimus, būtina mesti rūkyti ir sveikai maitintis (tai galioja ir būsimam tėčiui). Kiekvieną dieną moteris turėtų gauti pakankamai maisto, kuriame yra vitamino B, E bei cinko.

Mergelė

Moters Mergelės planavimas neturi ypatingų rekomendacijų, jai tinka visi įprasti gydytojų ginekologų patarimai. Vyraujanti planeta Merkurijus yra neutralus pradėjimui bei nėštumui. Tačiau yra viena svarbi detalė Merkurijus atsakingas už moters mintis nėštumo metu. Labai gerai, jei nėštumą moteris priima kaip kūrybinį procesą. Blogai, jei galvoja apie jį kaip apie „medicinos aktą, kurį gali lydėti įvairios komplikacijos ir ligos. Taigi, mintys turi būti pozityvios, ir abiejų tėvų.

Svarstyklės

Venera moterims Svarstyklėms yra labiau palanki planuojant vaikus, negu Jaučiams. Labai svarbu tokiu gyvenimo metu jausti palaikymą iš moteriškosios pusės mamos, sesers, draugės. Svarstyklės neretai sunkiai priima savo besikeičiantį kūną, nepaisant to, nėštumas joms labai tinka, nes jos rūpinasi savo kūnu, apranga ir yra stilingos nėštukės. Silpnoji vieta inkstai. Sveiki inkstai gero nėštumo saugiklis.

Skorpionas

Skorpionams pasitaiko šlapimo takų infekcijų pavojus. Todėl svarbu reguliariai lankytis pas gydytoją bei atlikti šlapimo tyrimus, kad būtų išvengta paslėptų infekcijų pavojus, tokių kaip mikoplazmos, chlamidiozės, citomegalo. Planuoti nėštumą galima tik atlikus tyrimus ir įsitikinus kad viskas gerai.

Šaulys

Valdanti planeta Jupiteris leidžia būsimoms mamoms į nėštumą pažvelgti filosofiškai. Vaikučio atėjimas į pasaulį tokiai moteriai dar viena nauja patirtis, praplečianti akiratį ir suteikianti naujų pojūčių. Šauliai nėštumo metu linkę priaugti daugiau svorio, todėl svarbu atidžiai rinktis pilnavertį maistą. Jupiteris socialinių santykių planeta, todėl moteriai labai svarbu, kad vaikutis ateitų į šeimą, tai yra, santykiai su vyru būtų įteisinti.

Ožiaragis

Prieš pradedant planuoti nėštumą Ožiaragiui patartina apsilankyti pas odontologą. Nėštumo metu šio ženklo moterys netenka daugiau kalcio, todėl geriau iš anksto paskelbti karą ėduoniui. Renkantis maistą, ypač svarbūs produktai, turtingi kalcio bei folio rūgšties.

Vandenis

Moterims Vandeniams prieš planuojant vaikutį reikia pasidomėti venų varikozės profilaktika, kas tai yra ir kaip jos išvengti. Jeigu moteris tokių problemų turi iki nėštumo, artimiausius devynis mėnesius jos gali paūmėti. Nėštumo metu tokiu atveju reikia vengti vaikščioti ilgus atstumus, ilgai sėdėti nepatogioje padėtyje, rekomenduotini kojų masažai, patogi avalynė bei specialios, kompresinės, kojinės.

Žuvys

Medicinos astrologija sako, kad šio ženklo moterims reikia atkreipti dėmesį į endokrininę savo organizmo sistemą. Nepakenktų hormonų tyrimai iki pastojant. Hormoniniai organizmo sutrikimai dažnai turi įtakos vaisingumui be vaikučio pradėjimui. Nėštumo metu labai svarbu laikytis gydytojo rekomendacijų bei atlikti siūlomus tyrimus.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI