JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
5 dalykai

5 dalykai, kurių galbūt nežinojote apie Angeliną Jolie

Angelina Jolie jau dešimtmečius yra viena garsiausių ir brangiausiai apmokamų Holivudo aktorių. Šiame straipsnyje pateikiame 5 faktus apie Angeliną Jolie, kurių galbūt nežinojote.

1. Vienas iš 6 jos vaikų mokosi Spelman koledže Atlantoje, Džordžijos valstijoje. Tai vyriausia Jolie dukra Zahara. Spelman koledžas yra prestižinis, istoriškai dar vadinamas Black Spelmnan koledžu. Kai A. Jolie dukra Zahara įstojo į jį, aktorė negalėjo susilaikyti ir su pasididžiavimu savo Instagram paskyroje paskelbė: „Labai ypatinga vieta ir garbė turėti šeimos narį, kuris mokosi Spelman.“

2. 2013 m. A. Jolie žengė drąsų žingsnį ir pasirinko profilaktinę dvigubą mastektomiją, kad sumažintų krūties ir kiaušidžių vėžio riziką. Po operacijos tikimybė aktorei susirgti vėžiu sumažėjo nuo 85 proc. iki 5 proc.

3. Tikriausiai visi žinote, kad garsi aktorė mėgsta tatuiruotes, bet ar žinojote, jog ji turi iš viso 16 tatuiruočių? Ant savo kūno A. Jolie yra išsitatuiravusi savo vaikų gimimo vietos koordinates, Tenessee Williams pjesės lotynišką frazę: „What nourishes me destroys me“ (liet. Tai, kas mane maitina, mane sunaikina) ir kt.

4. Angelina Jolie 10 metų dirbo Jungtinių tautų vyriausiojo pabėgėlių komisaro geros valios ambasadore. Iš pareigų ji pasitraukė 2022 m. gruodį.

5. Angelina Jolie mėgsta vabzdžius. 2017 m. Jolie buvo nufilmuota, kaip savo vaikams kepa Kambodžos delikatesus: svirplius, skorpionus ir tarantulus. Laidoje „Labas rytas , Amerika“ A. Jolie sake, kad jos dukra Shiloh mėgsta tarantulus ir kitus vabzdžius, o maišelį svirplių ji gali sutriaukšti kaip maišelį traškučių.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI