JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Kodėl vaikiškas prekes dažnas lietuvis siunčiasi iš užsienio?

Kodėl vaikiškas prekes dažnas lietuvis siunčiasi iš užsienio?

Prekių kokybė, didelis asortimentas ir palyginti žemos kainos skatina lietuvaičius vis dažniau užsisakinėti vaikiškas prekes iš užsienio. Didelis produktų pasirinkimas vaikams skatina tėvus vis daugiau laiko skirti kokybiškiausio, saugiausio ir naudingiausio pirkinio paieškai.

Tai taip pat taikoma žaislams, drabužiams, maistui ir kitiems būtiniems daiktams. Ir nors yra dideli vaikų prekių parduotuvių tinklai ir Lietuvoje, kuriose galite nusipirkti beveik viską, ko jums reikia, dažnai nepakanka laiko ištirti ir apžiūrėti prekes.

Čia į pagalbą ateina pastaraisiais metais išpopuliarėjusios užsienio internetinės parduotuvės. Leistis į kelionę po žaislų ir kitų dalykų pasaulį yra daug patogiau virtualioje erdvėje – tereikia pasirinkti prekės kategoriją arba nustatyti paieškos filtrus, ir visas turimas asortimentas jau prieš akis. Nereikia studijuoti lipduko ar etiketės, parašytos smulkiu šriftu, visa reikalinga informacija svetainėse pateikiama patogiu ir prieinamu formatu, o reikiamą daiktą galima apžiūrėti nuotraukose. Dažnai vienoje produktų galerijoje yra keli vaizdai ir galite susidaryti gana išsamų vaizdą apie tai, ką ketinate pirkti. Prekių grupavimas, leidžia pasirinkti norimą daiktų asortimentą, negaištant laiko nereikalingų daiktų apžiūrai, ko neįmanoma išvengti įprastose parduotuvėse.

Yra net keletas pranašumų prekes perkant ir siunčiantis iš užsienio:

  • taupot laiką ieškant, renkantis ir lyginant produktus;

  • daug mokėjimo būdų;

  • didelis asortimentas,

  • galimybė užsisakyti prekes ir gauti pranešimą apie jų atvykimą;

  • galimybė pasirinkti pristatymo sąlygas;

  • kokybės užtikrinimas.

Tarp pagrindinių priežasčių apsipirkti užsienyje lietuviai nurodo: mažesnės panašių prekių kainos užsienyje, galimybė įsigyti prekių, kurių nėra Lietuvoje, platesnis pasirinkimas ir daugiau unikalių bei įdomių dalykų. Tuo pačiu metu kainos užsienio internetinėse parduotuvėse vidutiniškai skiriasi nuo lietuviškų 20-30%, o drabužių pirkimo skirtumas kartais siekia 75%.

Kita svari priežastis, lemianti vis didesnį pirkimą užsienio rinkoje, yra pigus prekių pristatymo būdas. Nuo šalies, siunčiamo dydžio pakuotės ir pristatymo būdo priklausys kiek kainuoja jums jūsų siuntos siuntimas. Siuntų siuntimas per kurjerius tapo vis dažnesnis, ir tai susiję su kainų kritimu. Paprastai pristatymo mokestis yra mažesnis už bendrą pinigų sumą, kurią turėtumėte išleisti siunčiantis prekes iš užsienio kitais pristatymo būdais. Naudodamiesi geriausiomis kurjerių paslaugomis neturite jaudintis dėl siunčiamų produktų saugumo. Didžiausias privalumas pasirinkus kurjerių paslaugas kaip pristatymo variantą neabejotinai yra labai greitas pristatymas. Prieš pristatydamas siuntą, kurjeris paskambina, kad susitarti dėl konkretaus siuntos pristatymo laiko.

Dar viena svarbi priežastis apsipirkimams užsienyje yra internetinėse parduotuvėse taikomos nuolaidos išpardavimo prekėms. Drabužius ir batus, pelningiausia pirkti per sezoninius išpardavimus. Vasarą išpardavimas vyksta liepos mėnesį, o rudens išpardavimas paprastai vyksta spalio pabaigoje. Be to, pasaulinio tinklo dėka prekių galima užsisakyti ne tik Europos sąjungos internetinėse parduotuvėse, bet ir internetinėse prekybos platformose Kinijoje, JAV ir kitose šalyse, siūlančiose prekes mažesnėmis kainomis.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI