JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Medikai neišgelbėjo su 3

Medikai neišgelbėjo su 3,2 promilių alkoholio kraujyje gimusio kūdikio

Praėjus daugiau kaip trims savaitės po gimimo, Lenkijoje mirė kūdikis, kuris pasaulio šviesą išvydo su daugiau kaip 3 promilėmis alkoholio kraujyje ir sunkiais genetiniais apsigimimais.

Kūdikis, agentūros PAP duomenimis, prieš Kalėdas gimė Mazovijos Novy Dvuro miesto ligoninėje.

„Ir 44 metų motinai, ir naujagimiui buvo nustatyta daugiau kaip 3,2 promilės alkoholio kraujyje“, – sakė prokuratūros atstovas. Tai esą buvo natūralus gimdymas, tačiau ankstukas svėrė tik šiek tiek daugiau nei 1 kg 300 g.

Mažylis iš karto buvo nugabentas į Varšuvos ligoninę. Daugiau kaip tris savaites čia medikai nesėkminga kovojo dėl jo gyvybės.

Motina netrukus po gimdymo buvo paleista iš ligoninės. Ji apklausta policijos ir prokuratūros. Tyrėjai dabar tikisi, kad skrodimas padės nustatyti vaiko mirties priežastį. “Teisiniu požiūriu tai neįprastas ir sudėtingas atvejis“, – kalbėjo prokuratūros atstovas. Kadangi motinai buvo 44 metai, tai esą buvo rizikingas nėštumas.

Medicinos ekspertai aiškinsis, ar vaiko mirtį galiausiai lėmė genetiniai apsigimimai, ar didelė alkoholio koncentracija kraujyje. Nuo to priklausys, ar pareikšti kaltinimus motinai. Iki kūdikio mirties tyrėjai kalbėjo apie sunkų kūno sužalojimą. Už tai motinai grėstų iki penkerių metų kalėjimo.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI