JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Tobuliname tarpusavio ryšį su vaiku

Tobuliname tarpusavio ryšį su vaiku

Šiame veiklų ir įvairių užsiėmimų kupiname pasaulyje yra labai svarbu palaikyti artimus ryšius su savo vaikais. Pateikiame 10 idėjų, padėsiančių pažinti savo vaikus ir tobulinti tarpusavio santykius.

1. Vakarienės metu paprašykite kiekvieno šeimos nario pasidalinti geru ir blogu dalyku, kurį patyrė šiandien. 

2. Reguliariai organizuokite „Vaikų gaminimo vakarus“. Paruoškite namų aplinką taip, kad primintų restoraną. Leiskite vaikams dekoruoti stalą, kurti specialius meniu ir užsiimti lengvu maisto gaminimu. 

3. Aplankykite vietinę biblioteką su vaikais ir paprašykite jų, kad padėtų išrinkti šeimos vakaro skaitiniams tinkančią knygą. Kartu susėskite ir ją skaitykite.

4. Jeigu šeimoje turite vaiką – sporto fanatiką, paprašykite, kad nuolat jus ir jūsų vyrą supažindintų su visomis sporto naujienomis. Tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygmeniu.

5. Kartą per savaite, atskirai su kiekvienu vaiku, vykdykite individualias užduotis ar veiklas.

6. Pasikeisdami skaitykite tą pačią knygą. Paprašykite, kad vaikai perskaitę papasakotų savo įžvalgas.

7. Kartą per savaitę, po vakarienės, ant lapelio surašykite šeimos narių vardus ir traukite, kas sėsis į „karštąją kėdę“. Ištrauktas žmogus sėdasi į kėdę, o šeimos nariai užduoda klausimą, į kurį negalima atsakyti „TAIP“ arba „NE“. Atsakymas turi būti išsamus, o lapelis su ištrauktu vardu po „apklausos“ pašalinamas. Tokiu būdu visi gaus progą pasėdėti „karštojoje kėdėje“

8. Prieš vežant vaikus į mokyklą, sukalbėkite po mažą trumpą maldelę už vieną šeimos narį. Tapkite maldos kariais. 

9. Po vakarienės pasidalinkite „dienos juokeliu“.

10. Reguliariai užsiimkite smagia ir įdomia veikla, kuri patinka visiems šeimos nariams. Susiburkite kartu ir kurkite naujas akimirkas, kurias vėliau būtų labai malonu prisiminti.

 

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI