JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Jaudinantis susitikimas po 30 metų

Jaudinantis susitikimas po 30 metų

Vaikų intensyviosios terapijos skyriuje dirbantys medikai kiekvieną dieną susiduria su kova už gyvybę. Todėl ši istorija, kuri nutiko vienoje Kalifornijos (JAV) ligoninėje, negali nejaudinti.

Vilma Wong Standforto vaikų ligoninės intensyviosios terapijos skyriuje dirba jau trisdešimt metų. Jos rankos per šiuos 32 metus prisilietė prie daugybės mažylių, kurie kovojo už savo gyvybes, patekę į šį skyrių. Anksčiau laiko gimusieji naujagimiai taip pat būna šiame skyriuje, kol sustiprėja ir gali persikelti į įprastą vaikų ligoninės palatą.

Šį rudenį į ligoninę praktikos atlikti atvyko vaikų ligų ir neurologijos gydytojas rezidentas Brandonas Seminatore. Slaugytojai pasirodė, kad gydytojo vardas ir pavardė jai girdėti, tad ji uždavė Brandonui kelis klausimus. Po jų tapo aišku, kad Vilmos nuojauta neapgavo. Ji su jaunuoju gydytoju yra pažįstama nuo gimimo. Be to, net turi nuotrauką su juo. Pasirodo, kai prieš 28 metus Brandonas gimė anksčiau laiko (29 nėštumo savaitę), jis ilgiau nei mėnesį praleido inkubatoriuje, o juo rūpinosi būtent Vilma Wong. Medikė prisirišo prie mažojo paciento, todėl kai jis galėjo vykti namo, net nusifotografavo kartu.

Antras abiejų susitikimas įvyko beveik po 30 metų. Kaip vėliau žiniasklaidos priemonėms sakė gydytojas Brandonas, jo motina, sužinojusi, kur jis atliks gydytojo praktiką, užsiminė apie Vilmą, paprašė ją susirasti ir padėkoti už priežiūrą sunkiomis akimirkomis. Laimingo atsitiktinimo dėka abu medikai susitiko.

Po to, kai abi nuotraukas ligoninė publikavo savo socialinio tinklo paskyroje, ši istorija greitai išpopuliarėjo. Vilmą prisiminė daug jos buvusių pacientų ir dėkojo už atsidavimą, na, o Brandonui linkėjo tapti geru ir mylinčiu pacientus gydytoju.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI