JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
TAVO VAIKO premjeroje – filmas vaikams

TAVO VAIKO premjeroje – filmas vaikams, kurį privalo pamatyti kiekvienas tėtis! Ir mama!

Šį filmą pamatyti turi ne tik kiekvienas tėtis ir kiekviena mama, bet ir visa šeima! Rugsėjo 30 d. per TAVO VAIKO premjerą ištrūkti iš rutinos kviečia mielas geraširdis meškiukas iš Šimtamylios girios – Mikė Pūkuotukas kviečia į filmą „Jonukas“. šį sekmadienį pasinaudokite proga pirmieji pamatyti mielą nuotykių komediją visai šeimai kino centruose „Forum Cinemas“. Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

„Tai magiškas filmas, kurio scenarijus mane pakerėjo, – pasakoja garsus britų aktorius Ewanas McGregoras, sukūręs pagrindinį vaidmenį filme „Jonukas“. – Pats auginu keturias dukras ir puikiai žinau, kiek dėmesio ir meilės joms reikia. Todėl net neabejodamas sutikau persikūnyti į geriausią Mikės Pūkutuoko draugą“. 

Charizmatiškasis Ewanas McGregoras persikūnijo į suaugusį Kristoferį Robiną, kurį lietuviškoje versijoje apie Mikę Pūkuotuką visi jo draugai mieliai vadina Jonuku. Suaugęs jis pamiršo Šimtamylę girią, įstrigo menkai apmokamame, įtampos kupiname darbe su neaiškia ateitimi. Nors jis turi šeimą, bet jo darbas tapo jo gyvenimu, palikdamas labai mažai laiko žmonai bei dukrai, ir jis visiškai pamiršo idilišką vaikystę, praleistą su naiviu, medų dievinančiu meškučiu ir jo draugais.

Todėl Mikė kartu su visa žaisminga kompanija, įskaitant Paršelį, Asilą Nulėpausį ir Tigrą, iš Šimtamylės girios drąsiai žengia tiesiai į Londono gatves, kad pagelbėtų Jonukui – kad primintų stebuklų kupinas dienas, kai net „nieko nedarymas“ atrodė ypatingas!

Šilta ir vaikyste alsuojanti animuota nuotykių komedija visai šeimai „Jonukas“ kiekvienam suvirpins širdį ir primins, kad vaikystė yra dovana, duodama tik kartą. „Yra tik šiandiena. O vakar ir rytoj – jau per daug dienų!“ – juk taip sako Mikė Pūkuotukas. „Jonukas“ – tai filmas, priverčiantis džiaugtis, mylėti ir norėti savo vaikams būti geriausiais pasaulyje tėvais!

Todėl TAVO VAIKAS kviečia žiūrėti „ׅJonuką“ visa šeima: pasinaudokite proga filmą pamatyti pirmieji – tik per TAVO VAIKO premjerą rugsėjo 30 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum CInemas“. Filmas bus rodomas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Rugsėjo 30 d. TAVO VAIKO premjeros seansai su filmu „Jonukas“ vyks:

• 11.50 val. Vilniaus „Forum Cinemas Akropolis“

• 13.20 val. Vilniaus „Forum Cinemas Vingis“

• 10.55 val. Kauno „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 12.50 val. Klaipėdos „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 10.10 val. Šiaulių „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 12.25 val. Panevėžio „Forum Cinemas“ (Babilonas)

Daugiau informacijos – ČIA.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI