JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Kuriamas klubas suvienys būsimąsias ir kūdikius auginančias mamas

Kuriamas klubas suvienys būsimąsias ir kūdikius auginančias mamas

Pradėjus lauktis vaikelio, ypač kai jis pirmas, būsimiems tėvams kyla daugybė klausimų.

Besilaukianti moteris nori žinoti, kaip kiekvieną savaitę keičiasi kūnas, kaip vystosi vaikelis. Dar viena labai aktuali tema – kaip maitintis nėštumo metu. Tam, kad pasiruoštumėte gimdymui, svarbu puoselėti savo fizinę formą ir nėštumo metu mankštintis. Tačiau kokius pratimus atlikti?..

Kai gimsta mažylis, klausimų ne sumažėjo, o tik padaugėja. Kaip jį maudyti ir kokias priemones naudoti; kaip prižiūrėti odelę ir pasiruošti primaitinimui? Kada laikas pirmą kartą paragauti mėsos, o kada – jogurto ir varškytės?

Kad lauktis kūdikio ir jį auginti būtų smagu, HiPP pristato „HiPP Mano mažylio klubas“. Jame laukiamos būsimos ir esamos mamytės, auginančios mažylius iki 1-erių metukų.

Nemokamai tapę “HiPP Mano mažylio klubo” nariu, galėsite pasinaudoti jo teikiamais privalumais, gausite daug vertingų patarimų:

apie nėštumo eigą,

kūdikio mitybos, odos priežiūros klausimais,

kitos naudingos informacijos, kuri padės Jums nuo pirmųjų mažylio gyvenimo dienų.

Taip pat čia Jūsų lauks:

HiPP dovanėlės;

Nuotraukų konkursai;

Išskirtinės nuolaidos;

Kitos privilegijos.

„HiPP Mano mažylio klubas“ pristatymo šventė

Ta proga TAVO VAIKAS ir „HiPP“ rengia „HiPP Mano mažylio klubas“ pristatymo šventę. Renginys vyks lapkričio 8 dieną Vilniuje esančioje studijoje „Vilkės namai“. Susirinkusioms mamoms ir jų mažyliams smagų pasirodymą surengs aktorių trupė vaikams „Teatriukas“, mamyčių ir jų vaikučių lauks daugybė „HiPP“ dovanų ir vaišių, pralošime „Tavo vaiko“ įsteigtus prizus. Registracija į renginį baigta, visos pakviestosios mamos apie dalyvavimą informuotos el.paštu. Pažadame fotoreportažą iš renginio ir visas mamas Lietuvoje kviečiame jungtis prie “HiPP Mano mažylio klubo”!

HiPP Mano mažylio klubas

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI