JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Pirmasis balandinukų gimtadienis

Pirmasis balandinukų gimtadienis

Lietuvos mamos surengė nepaprastą šventę savo vaikams.

Pirmasis vaiko gimtadienis itin svarbi šventė tėvams. Juk labai norisi paminėti kūdikystės pabaigą ir vaikystės pradžią su geriausiomis emocijomis. O kad būtų dar smagiau – 2019 metais balandžio mėnesį gimusių mažylių mamos nusprendė tai padaryti kartu.

Nors dėl Covid-19 paskelbto karantino planus teko koreguoti ne kartą, bet balandinukų mamos nusprendė, kad įdėjos vis dėlto neatsisakys.

„Svarbiausia buvo sulaukti karantino pabaigos, o tada pasirinkti lokacijas – miestą ir žaidimų kambarį, kuriuose dabar labai populiaru švęsti vaikų gimtadienius. Kauno miestas tiko labiausiai – patogu atvykti iš bet kurio Lietuvos miesto ar miestelio. Tiesa, dėl erdvės, kurioje vyks gimtadienis teko pasukti galvą, nes su savo mažaisiais dalyvauti žadėjo daugiau nei 50 mamų“, – pasakojo viena iš gimtadienio organizatorių Evelina Žičkevičiūtė.

Tačiau dar viena gimtadienio organizatorė Rimvilė Skučienė neabejoja: ”Tai – visų mamų indėlis. Jeigu ne bendros pastangos, ko gero, nebūtume galėjusios susiburti į vieną vietą ir atšvęsti kartu. Reikėjo nuspręsti labai daug organizacinių klausimų, o tam reikalingas yra bendras sutarimas. Taip pat labai smagu, kad į pirmąjį gimtadienį savo brolius ir seseris atlydėjo ir vyresnėliai.“

Mamas ypatingai nustebino, kad prie neįprastos gimtadienio idėjos prisidėjo daugiau nei 20 įvairių Lietuvos ir užsienio įmonių. Jos įsteigė dovanas ne tik vaikams, bet ir mamoms.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI