JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
9-erių lietuvė sukūrė žaislą

9-erių lietuvė sukūrė žaislą, kurį pardavinės visame pasaulyje

9 metų lietuvė Liepa, gyvenanti Gargždų rajone, sukūrė žaislą, kuris bus pardavinėjamas parduotuvėse visame pasaulyje. Mėlynas pliušinis katinas, pasiūlytas lietuvės, buvo atrinktas iš daugiau nei 66 tūkstančių vaikų piešinių iš viso pasaulio. Į Lietuvą žaislas atkeliaus jau rudenį.

IKEA kasmet visame pasaulyje rengia vaikų piešinių konkursą. Jo metu vaikai iki 13 metų kviečiami siųsti savo svajonių žaislų piešinius. Nugalėtojų piešiniai, atrinkti IKEA komisijos Švedijoje, tampa riboto leidimo žaislų kolekcija SAGOSKATT. Šis konkursas Lietuvoje organizuojamas jau septintus metus. Lietuvė laimėjo pirmą kartą.

 

„Aš mėgstu žaisti su pliušiniais žaislais ir siųsti juos į įvairias misijas. Kai brolis užregistravo mane į konkursą, pagalvojau, kad reikia nupiešti savo mėgstamą katiną, bet padaryti jį mėlyną, nes tai svajonių spalva“, – pasakoja Liepa. Mergaitė jau yra laimėjusi ne vieną dailės konkursą, pavyzdžiui, žemėlapių piešimo konkursą Japonijoje.

 

„Laimėjimas IKEA konkurse Liepai yra tarsi svajonės išsipildymas. Dukra itin mėgsta pliušinius žaislus, dabar ji tapo žaislo, kuris pasieks visus pasaulio kampelius, autore“, – teigia Liepos mama Nomeda.

 

„Kai katinas apsigyvens skirtingose šalyse, ten kur bus šilta, jis gulės ant saulės ir gers vandenį su citrina, o kur bus šalta – ropšis ant radiatoriaus su penkiomis pirštinėmis – po vieną kiekvienai letenai ir uodegai“, – juokauja tarptautinio konkurso nugalėtoja.

 

Lietuvė tarp jauniausių nugalėtojų

Šių metų IKEA‘os pliušinių žaislų kolekciją SAGOSKATT kūrė penki vaikai. Be lietuvės, konkurse laimėjo vaikai iš JAV, Kanados, Lenkijos, Rusijos. Lietuvė yra tarp jauniausių šių metų nugalėtojų.

 

Specialioje IKEA kolekcijoje be katino atsidūrė tokie žaislai kaip draugai sumuštiniai, šuo – undinė, keptas kiaušinis, pliušinis paukštis.

 

Liepos ir kitų vaikų sukurta žaislų kolekcija IKEA lentynose Lietuvoje pasirodys šių metų spalį. Specialios kolekcijos žaislai bus prieinami daugeliui, jų kaina bus 4,99 Eur. 

Katino piešinys
Katino piešinys
Pranešimas spaudai

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI