JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Ką žino Matilda? „Matilda Knows“

Ką žino Matilda? „Matilda Knows“

Matilda žino, kad rytas turi prasidėti gera nuotaika, ir gali jį tokį padaryti, kadangi išsprendžia dažną kamuojantį klausimą – ką rengtis.

Kad vaikams drabužiai turi būti patogūs, bet kartu ir gražūs. „Matilda Knows“ drabužiai be ryškių užrašų, herojų, piešinių, bet spalvingi, tarpusavyje derančių spalvų, modelių, įkvepiantys visiems vaikystės nuotykiams.

Kad kolekcija neskirstoma berniukams ir mergaitėms. Visiems tinka viskas. Vienas iš „Matilda Knows“ rūbų išskirtinumų – jie tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Juk dažnai berniukų mamos skundžiasi, kad tik mergaitėms galima rasti gražių, patogių ir kokybiškų drabužių. Taip pat atsisakome stereo­tipinio lyčių skirstymo – juk rožinis džemperis puikiai tinka ir berniukui.

Ką žino Matilda? „Matilda Knows“
Ką žino Matilda? „Matilda Knows“
Partnerio archyvas

Kad išaugtus drabužius galima atiduoti giminaičiams ir draugams. Drabužiai siuvami iš kokybiško audinio, tad atlaiko smagius žaidimus namuose, darželyje ar gamtoje. Dėl geros kokybės gali būti dėvimi net keleto vaikų. Išaugus tokius rūbus, juos drąsiai galima perleisti kitiems vaikams, taip prisidedant ir prie aplinkos taršos mažinimo, vartojimo įpročių keitimo.

Kad galima užsisakyti atitinkamos medžiagos skiaučių ir taip pratęsti drabužio gyvenimą, net jei pasaulį mažylis pažįsta keliais ir alkūnėmis. „Matilda Knows“, galvodama, kaip vartoti atsakingiau, pasiūlė savo pirkėjams prie pirkinio įdėti tinkamos spalvos audinio skiaučių – juk nebūtina atsisakyti vaiko mėgstamo rūbo, gal galima jį tiesiog pataisyti / atnaujinti ir taip prailginti jo gyvenimą. Šiuo pasiūlymu mielai naudojasi pirkėjai iš užsienio, jie drąsiai prašo, dalijasi atnaujinto rūbo nuotraukomis.

Ką žino Matilda? „Matilda Knows“
Ką žino Matilda? „Matilda Knows“
Partnerio archyvas

Kad tėveliams nereikia sukti sau galvos, kaip derinti drabužius, nes visa kolekcija sukurta kaip viena kapsulė, t. y. viskas dera, ką benusipirktum. Galima rinktis tiek norimą gaminį, tiek 6 patogių rūbų kapsulę, kurioje: džemperis, marškinėliai ilgomis ir trumpomis rankovėmis, tamprės, kepurė ir skarelė. Rinkinį gali papildyti ir sijonas, kuris nuostabiai sukasi. Artėjančiam rudens sezonui asortimentas papildomas ir šiltesnėmis kepurėmis.

https://matildaknows.com/

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI