JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Savaitgalio horoskopas: kovo 30-balandžio 1 d.

Savaitgalio horoskopas: kovo 30-balandžio 1 d.

Koks bus šventinis savaitgalis? Ką žada žvaigždės?

Avinas. Savaitgalį turi šansų ką nors ištaisyti. Galbūt senas problemas, o gal netikėtus įvykius, kuriuos pavyks pakreipti norima linkme. Net jei aplinkybės klostysis ne itin palankiai, žvaigždės žada – sugebėsi įžvelgti savų pliusų ir savų minusų. Pesimistas mato pavojų kiekvienoje galimybėje, o optimistas įžvelgia galimybę kiekviename pavojuje.

Jautis. Savaitgalį bus baisiai sunku baigti tai, kas pradėta, bet dar sunkiau bus apskritai ko nors imtis – būsi išsiblaškęs. Jei nepavyks išsisukti nuo darbų, tempsi juos iki begalybės. Na ir organizmo ištekliai nėra beribiai, taigi žvaigždės pataria bent jau gerai pailsėti ir atgauti tiek fizines, tiek dvasines jėgas.

Dvyniai. Net gi geriausiai tavo apgalvotas planas suduš į šipulius. Kad ir kas nutiktų dėl mėnulio pilnaties, nepamiršk, kad tu mokaisi tik eidama, o nesilaikydama nelanksčių planų. Gali jaustis priversta daryti kažką skuboto, susijusio su tavo partneriu ar asmeniu, su kuriuo tik pradėjai draugauti, tačiau tai padariusi, iš karto pasigailėsi.

Vėžys. Savaitgalį tavo raktas į sėkmę – atsargumas, kadangi diena bus kupina įtampos, greitai galinčios perauti į konfliktą. Santykiuose su artimais žmonėmis tikėtini nesutarimai, santykių aiškinimasis. O ir su draugais bendravimas bus nelengvas, galima netikėta konkurencija.

Liūtas. Savaitgalį tiesiog negalėsi nusėdėti vienoje vietoje. Tau reikės naujų įvykių, emocijų, įspūdžių ir kuo daugiau adrenalino. Žvaigždės pataria nestabdyti savęs ir leisti sau judėti, bendrauti. Sportuok, eik apsipirkti, nebijok naujų pažinčių – vis tai tau tiesiog būtina. Gali būti, kad pakaitinsi sau kraują ekstremaliu sportu ar flirtu su nepažįstamu asmeniu. Kodėl gi ne?

Mergelė. Toms iš jūsų, kurios palaikote romantiškus santykius per atstumą, savaitgalis yra puikus metas pabandyti pasistengti, kad jūs ar jūsų partneris atskristų tūkstančius mylių seniai laukto vizito. Galbūt tai galėtų būti netikėtas vizitas? Jei per artimiausias keletą savaičių tau nusimato konferencija, kurioje turi dalyvauti, dairykis tinkamų galimybių.

Svarstyklės. Atrodo, kad niekam nepavyks susitarti ir žengti į priekį. Geriausia būtų laikytis atokiau nuo tokių žmonių, kurie nori susipykti, ir sutelkti dėmesį į žmones, kurie yra linksmi kaip ir tu. Visiškas mėnulio užtemimas tavo vienuoliktuose vilčių, troškimų ir draugystės namuose tau parodys, kas yra komandinis žaidėjas, o kas bando užkirsti kelią bet kuriam tavo žingsniui.

Skorpionas. Savaitgalį lengvai pereisi nuo vienos srities prie kitos – protas bus aiškus, skaidrus, galvoje kunkuliuos idėjos. Tai nereiškia, kad visi sumanymai bus vertingi, geriau pasirinkti vieną veiklos kryptį ir ten sutelkti savo energiją.

Šaulys. Savaitgalį galima sėkmė – galbūt rasi pinigų kišenėje, o gal sutiksi senai matytą žmogų. Deja, žvaigždės pranašauja pilkus debesis sekmadienį – jausies neryžtinga, neturėsi ką pasakyti. Todėl pravartu įgauti daugiau drąsos ir pasitikėjimo savo jėgomis

Ožiaragis. Savaitgalį patartina laikytis disciplinos. Netikėti įvykiai gali skatinti purkštauti prieš viršesnį asmenį. Neskubėk daryti išvadų, prieš imantis veiksmų būtinai surink faktus ir juos patikrink. Svarbiausia – neužsidaryk kaip sraigė į savo namelį ir atsimink – jei nesiimsi veiksmų, iniciatyvą perims kažkas kitas.

Vandenis. Tos, kurios mąstėte apie tai, jog reikia praplėsti savo horizontus, būtent tai ir turėtumėte daryti. Visiškas mėnulio užtemimas smogs tavo šeštiems sunkaus darbo, sveikatos ir gerovės namams. Jei dažniausiai valgai saldumynus, pats metas jų atsisakyti ir pradėti sveikai maitintis.

Žuvys. Tavo moto šį savaitgalį turėtų skambėti taip: „Jeigu neturite ką gražaus pasakyti, geriau nesakykite nieko“. Galbūt dėl toks teks savaitgalį palaikyti liežuvį už dantų, bet tai išeis į naudą. Jeigu reikia vienatvės, praleiskite savaitgalį vienumoje. Nesistenkite bendrauti, jeigu to nesinori.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI