JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Dienos horoskopas mamai: birželio 13-oji

Dienos horoskopas mamai: birželio 13-oji

Astrologinė prognozė birželio 13-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Rytinį vangumą greitai pakeis geras darbinis tonusas, kūrybingumas. Galite daug nuveikti. Tvarkykite svarbius dalykinius, finansinius reikalus. Daugiau dėmesio skirkite žmonėms, kurie laukia jūsų dėmesio.

JAUTIS. Palanku užsiimti veikla, susijusia su teisėtvarka, informacija, kelionėmis, tarptautine komercija. Gali būti, kad sulauksite gero žinių įvertinimo, įtakingo asmens dėmesio, pasiūlymo vykti į konferenciją, stažuotę, kelionę ar pan.

DVYNIAI. Gali būti, kad šiandien aiškinsitės paskolų, lizingo galimybes bei sąlygas. Pasistenkite nedramatizuoti, jeigu kažkas klostosi ne pagal jūsų scenarijų. Neprovokuokite oponentų priešiškumo.

VĖŽYS. Iš ryto galimi trikdžiai kelyje ar kitur. Įdienojus aktyviai veikti skatins noras užsidirbti pinigų arba juntama konkurencija. Kai kurių perteklinių poreikių apribojimas jums leistų išlaikyti ne blogesnę gyvenimo kokybę be jokio persidirbimo.  

LIŪTAS. Permaininga diena. Iš ryto vis dar gyvensite savaitgalio įspūdžiais bei vaikų interesais. Kūrybinei veiklai tai netrukdys, o kitokiam darbui nusiteiksite tik labiau įdienojus. Venkite susipriešinimo santykiuose bei dvejopų žaidimų.

MERGELĖ. Šiandien galite tikėtis nesudėtingo susikalbėjimo rūpimais klausimais, flirto. Visgi mylimas žmogus arba vaikai gali turėti keistokų paslapčių. Meniškas sielas tikriausiai aplankys kūrybinis įkvėpimas. Išnaudokite jį prasmingai.

SVARSTYKLĖS. Šiandien stengsitės nepriekaištingai atlikti ir darbo, ir mokslo, ir namų pareigas. Emociškai bus sunkiau, jeigu jūsų artimiesiems atrodo, kad augantis populiarumas jums daro nekokią įtaką.

SKORPIONAS. Šiandien gausite naudingos informacijos iš žiniasklaidos arba kaimynų, kolegų. Galite gauti pasiūlymą, galintį padėti išspręsti opią problemą, išvengti žalos ar kt.

ŠAULYS. Iš ryto būsite nenusiteikę rimtai dirbti, derintis prie kitų žmonių. Įdienojus jau neblogai seksis planiniai darbai. Pravartu tvarkyti verslo reikalus, aptarti komercines, nuomos sutartis.

OŽIARAGIS. Rytinis išsiblaškymas gali sukelti pavojų kelyje. Apskritai ši diena žada neblogų įspūdžių ir viliojamų pagundų. Galite įsigyti pageidaujamą daiktą ar paslaugą.

VANDENIS. Galite tikėtis šiokių tokių problemų, jei nepakankamai dėmesio skirsite tam, kas vyksta jums už nugaros. Užuot tiesmukai atviravę, atidžiai viską stebėkite, analizuokite – privalote orientuotis situacijoje, jeigu nenorite atsidurti užribyje. 

ŽUVYS. Rytinis vangumas išsisklaidys įdienojus ir turbūt netikėtai pademonstruosite puikų gebėjimą komunikuoti, tartis dėl įvairių reikalų. Galite išspręsti aktualią problemą padedant kitiems arba kaip tik padėdami kažkam, konsultuodami, įgalindami.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI