JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Kviečiame nemokamai išbandyti LV priemonių rinkinį!

Kviečiame nemokamai išbandyti LV priemonių rinkinį!

Mielos mamos, turime Jums dovanų – LV rinkinuką, kurį sudaro vaikiškų drabužių skalbiklis bei rankų dezinfekavimo priemonė.

Jeigu norite nemokamai ištestuoti LV rinkinį, kurį sudaro vaikiškų drabužių skalbiklis bei rankų dezinfekavimo priemonė, užpildykite apačioje esančią anketą. Paskutinę lapkričio savaitę burtų keliu išrinksime 10 skaitytojų, kuriems atiteks LV paruošti rinkinukai. Kiekvieną atrinktąją skaitytoją informuosime asmeniškai. Po kurio laiko testuotojas kviesime pasidalinti savo nuomone apie išbandytus produktus.

REZULTATAI

Ačiū visiems, kurie užpildė anketą. Atsitiktiniu būdu atrinkome 10 mamų, į kurių namus iškeliavo lauknešėliai. Gruodžio mėnesį susieksime su testuotojomis ir pakviesime pasidalinti savo įspūdžiais apie išbandytus produktus.

Dalia D.

Viktorija S.

Vilija J.

Anastasija

Eglė R.

Evelina Z.

Oksana R.

Dovilė V.

Neringa B.

Jurgita B.

LV VAIKIŠKŲ DRABUŽIŲ SKALBIKLIS

Specialiai sukurtas turintiems ypač jautrią odą. Be kvepiklių ir dažiklių. Šis skalbiklis specialiai sukurtas vaikų drabužiams skalbti. Jis veiksmingai šalina jiems būdingas dėmes, paliktas vaikų maisto, pvz.: pieno, košės, vaisių, bulvių ir kitų krakmolingų patiekalų. Skalbiklyje esantys enzimai veiksmingai šalina atrūgų, šlapimo bei išmatų dėmes ir jų kvapą. Skalbiniai būna švarūs, gaiviai kvepia ir neblunka. Taip pat tinka medžiaginiams vystyklams skalbti.

 

LV RANKŲ DEZINFEKAVIMO PRIEMONĖ

Ypač aktuali priemonė šaltuoju metų laiku, kai siaučia virusai. Skirta dažnai rankų dezinfekcijai. Tinka ypač jautriai odai, yra be kvepiklių ir dažiklių. Sudėtyje yra odą puoselėjančio glicerino.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI