JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Dovanos kūdikiui – kaip pasirinkti?

Dovanos kūdikiui – kaip pasirinkti?

Naujo šeimos nario gimimas yra didžiausias įvykis tėvelių gyvenime. Dovanos naujagimiui yra ne tik graži tradicija, bet ir galimybė padėti jauniems tėvams svarbiomis jiems gyvenimo akimirkomis. Pateikiame dovanų idėjas būsimai mamai ir būsimam tėčiui.

Aksesuarai kūdikiams

 Geriausia dovanų idėja kūdikiui yra įvairūs aksesuarai. Tai gali būti sauskelnės, drabužiai, indai, barškučiai, kramtukai ar kosmetika, skirta vaikų odai prižiūrėti. Pirmosiomis kūdikio gyvenimo akimirkoms, tėvams reikės kūdikio lopšio, kuris palengvina naujagimio laikymą ir suteikia šilumą bei saugumą. Nešiojamas kūdikio lopšelis ir vokelis yra vieni svarbiausių kūdikio aksesuarų, kurį būsima mama dažnai pasiima su savimi į ligoninę. Nešiojamo lopšelio dėka kūdikis gali miegoti su savo tėvais, kad ir kur jie būtų: svetainėje, virtuvėje ar net sode. Jo spalvą ir raštą galima derinti prie vaiko lyties ar vaiko kambario dekoro. Kūdikio vokelis yra patogus dalykas, kai kūdikį reikia nešti, jis pasirūpina, kad mažylis būtų saugiai ir švelniai apgaubtas nuo pat pirmųjų gyvenimo akimirkų.

 

Aksesuarai kūdikiui
Aksesuarai kūdikiui
www.yellowtipi.lt

 

Dovanos mamai gimus kūdikiui

 

Kūdikio gimimas yra nuostabus gyvenimo etapas būsimai mamai. Svarbu rūpintis naujagimio mamos gera sveikata ir kaip įmanoma palengvinti jos kasdienybę. Tam puikiai gali tikti dovanelės, kurios gali būti naudingos tiek jai asmeniškai, tiek rūpinantis vaiku. Būsimai motinai po nėštumo tikrai reikės įvairios odos priežiūros kosmetikos ir drabužių, kurie palengvins kūdikio maitinimą.

 

Taip pat puiki idėja yra žindymo pagalvė, kurios forma puikiai priglunda prie kūno ir leidžia lengvai, ir maloniai žindyti. Pasirinkę tokią dovaną, galite būti tikri, kad ji bus naudinga naujai mamai ir neabejotinai palengvins kūdikio priežiūrą.

 

Jei ieškote didesnės dovanos ir tikrai pageidaujate nustebinti naujagimio mamą, jums puikia tiks speciali maitinimo kėdė su atrama kojoms. Tai ne tik funkcionalus baldas, kuris palengvina nugaros skausmus, kadangi yra reguliuojamas juosmens srityje, tačiau stilinga interjero detalė, galinti būti tiek vaiko, tiek tėvų kambariuose. Žindymo fotelių Willy yra įvairių spalvų, todėl gali puikiai tikti prie kambario interjero dizaino, kuriame jis turi stovėti. Patogus fotelis bus naudingas ir maitinančiai motinai, ir tėčiui, pvz., skaitant mažyliui vakaro pasakas.

Žindymo fotelis Willy
Žindymo fotelis Willy
www.yellowtipi.lt

Kūdikio kambario įranga

 

Dėl tinkamos dovanos naujagimiui geriausia visada pasiklausti tėvelių, nes dažnai per neštumo laikotarpį patys tėveliai superka daugybę aksesuarų. Gali užsiminti kokių dekoracijų dar trūksta vaiko kambaryje ir jums ši informacija palengvins rasti tinkamą dovaną.

Interjeras ir gaminiai
Interjeras ir gaminiai
www.yellowtipi.lt

Tai gali būti įvairūs lovytės priedai: kūdikių patalynė, antklodės, lovatiesės ir pagalvės. Kūdikiui puikiai tiks ir minkšta antklodė su pagalve, sukurta specialiai mažai galvelei arba lovytės apsaugos. Mažyliui kambaryje, taip pat reikės žaidimų kilimėlio, kuris pravers tiek kūdikiui, kuris tik mokosi ropoti, tiek jau kelerių metų vaikui. Puiki dovanos idėja gali būti ir įvairūs jo kambario aksesuarai: paveiksliukai rėmeliuose, įdomių formų pagalvės ar spalvingi šviestuvai vaikams.

Antklodė „Magic Collection“
Antklodė „Magic Collection“
www.yellowtipi.lt

Dovana tėvams

 

Pirkdami dovaną tėvams, turite atsižvelgti į tai, kad daugelis žmonių, kurie juos aplanko po kūdikio gimimo, taip pat pirks mažesnę ar didesnę dovaną. Saugiausia dovana gali atrodyti tiesiog sauskelnių pakuotė, tačiau nebūtinai labiausiai džiuginanti, taip pat ir universalios sauskelnės tinkamos ne visiems vaikams, alergiškiems vaikučiams gali reikėti specializuotų sauskelnių.

 

Kitas sprendimas yra individualizuotos ir sentimentalios dovanos, kurias galima įteikti kaip šių svarbių momentų atminimą. Tai gali būti, pavyzdžiui, pakabukas su iškalta mažylio gimimo data, rėmelis pirmai kartu nuotraukai ar vaiko dienoraščio knyga.

Interjeras ir gaminiai
Interjeras ir gaminiai
www.yellowtipi.lt

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI