JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Kino ekranuose – filmo visai šeima „Paslaptinga požemių karalystė“ premjera: atradėjais ir svajokliais galime būti bet kokio amžiaus

Kino ekranuose – filmo visai šeima „Paslaptinga požemių karalystė“ premjera: atradėjais ir svajokliais galime būti bet kokio amžiaus

Ar būtumėte pagyvenęs, ar jaunas, visi mes giliai širdyje trokštame įsimintinų nuotykių. Ir, nepaisant, kiek mums metų, visi svajojame. Vieni drąsiau, kiti kukliau. Jau šį penktadienį, rugsėjo 29 dieną, į kino ekranus atkeliausianti lietuviškai dubliuota juosta visai šeimai „Paslaptinga požemių karalystė“ neabejotinai tai primins. O gal net įkvėps naujiems atradimams.

„Pats augau su filmais ir, kiek save pamenu, kiekvienoje juostoje stengdavaus įžvelgti kažką ypatingo. Ypač – tai, kas galėtų įkvėpti, padrąsinti, padėtų svajoti be jokių ribų. Todėl visuomet jutau norą dalintis savo fantazijomis su kitais – taip ir atsirado šis filmas“, – pasakoja režisierius Mattas Drummondas.

Būtent į nuotykių, svajonių bei fantazijų pasaulį žiūrovus ir nukels naujoji juosta „Paslaptinga požemių karalystė“. Apie tai išduoda ir pats filmo pavadinimas.

„Ar kada uždavėte sau klausimą, kodėl vaikai tiek daug kuria ir svajoja, o suaugusieji pasineria į buitį ir pamiršta apie tai? Kur augant dingsta šis sugebėjimas, kodėl mes tam imame skirti tiek mažai laiko? Neabejoju, kad juosta patiks bet kokio amžiaus žiūrovams ir pažadins mumyse atradėjus, nuotykių ieškotojus ir svajoklius“, – sako režisierius.

„Paslaptinga požemių karalystė“ nukels mus pas dvylikametį Piterį ir devynmetę Veritę – pas brolį bei seserį, ką tik persikėlusius gyventi į naują vietą. Piteris, nors ir vyresnis, yra drovus, uždaras ir šiek tiek bailus berniukas, o Veritė – priešingai: judri, aktyvi ir bebaimė mergaitė, tad jai naujieji namai tampa didžiulių atradimų ir stebuklų vieta.

Visai netrukus atradimai ir stebuklai įtraukia juos abu. Ir ne kur kitur, o nuosavame miegamajame! Vieną vakarą kambario grindys prasiveria ir vaikai nugarma į gilų požemį, kuriame atranda keistą ir stebuklingą pasaulį. Netrukus vaikai sužino ir priežastį, dėl kurios čia atsidūrė. Pasirodo, Piteris turi karališko kraujo ir jam lemta išgelbėti šią paslaptingą požemių karalystę nuo tikros pražūties.

Vaikai turi atrasti paslėptus karalystės lobius ir iš naujo paleisti patį Laiką. Padedami daugybės magiškų naujų draugų brolis ir sesuo leidžiasi į pavojingą kelionę, kur jų laukia daugybė nuotykių, pareikalausiančių išminties, užsispyrimo ir drąsos.

Lietuviškai dubliuoto nuotykių filmo visai šeimai „Paslaptinga požemių karalystė“ premjera mūsų šalies kino teatruose – jau šį penktadienį, rugsėjo 29 dieną.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI