JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Vystome vaikų IQ per žaidimą

Vystome vaikų IQ per žaidimą

Kai atrodo, kad LEGO® DUPLO®  vardas jau žinomas visame pasaulyje ir nebėra jiems kuo mūsų nustebinti, jie ima ir nustebina. Lavinimas per žaidimą – ilgametis LEGO DUPLO tikslas, kuriam ši kompanija lieka ištikima. Vis dėlto, suprasdama kintančius vaikų poreikius, stebėdama ir analizuodama mažųjų elgesį, įmonė nuolat pasiūlo išradingų naujovių. Tris įvairaus amžiaus vaikus auginanti mūsų šeima turėjo galimybę vieni pirmųjų išbandyti LEGO DUPLO naujoves ir išsamiai aprašė savo įspūdžius, ką pamatė, stebėdami žaidžiančius vaikus.

Visi žaidėme namus

 

Vaidmeniniai žaidimai – vaikų mėgstamiausi. Būtent per tokią veiklą tobulėja ir formuojasi vaiko socialiniai, komunikaciniai įgūdžiai. Ir būtent į jį orientuotas LEGO DUPLO modulinis žaislinis namelis. Kam gi nepatinka apsimesti mama ar tėčiu ir leistis į smagų šeimos nuotykį? Spalvingas lėlių namelis mažyliams atveria daugybę galimybių įsitraukti į kasdienio gyvenimo vaidybą, ruošiant maistą virtuvėje, laiku visus paguldant į loveles, primenant apie dienos rutiną ir higieną. Rinkinyje yra mamos, tėčio ir vaiko figūrėlės bei šunelis ir pliušinis meškiukas – visi skirti įkvėpti mažyliams jaukių prisirišimo emocijų. Šis universalus žaidimo namas turi virtuvę, svetainę, vonią ir miegamąjį. Jame gausu tikroviškų daiktų, pavyzdžiui, atidaromas šaldytuvas.

 

Išradingos transformacijos

 

Jei pabos buitis žaismingame namelyje, kaladėles galima perkonstruoti į bokštą ir štai – nauja žaidimų erdvė, imituojanti šeimos išvyką į kokią nors lankytiną vietą. Mokomieji žaislai su atpažįstamais personažais ir scenomis suteikia vaikams betarpiško, nevaržomo žaidimo vaidmenimis pramogų ir galimybę lavintis. O jei į žaidimą įsitraukia dar ir tėvai, mažyliai labiau pasitiki savo sprendimais, veiksmais žaidimo metu.

LEGO DUPLO
LEGO DUPLO
Partnerio archyvas

LEGO DUPLO rinkiniai skirti mažiausiems, tad lavina ir svarbius smulkiosios motorikos, socialinius ir emocinius įgūdžius.

 

Trys viename

 

Ne veltui vaikus vadina mažaisiais tyrinėtojais. Šis trys viename žaislinis namas atveria potyrių, pojūčių ir atradimų pasaulį. Jis nesunkiai derinamas su kitais, jau šeimų namuose apsigyvenusiais LEGO DUPLO rinkiniais. Juos sujungus su mažylių vaizduote, atsiveria puiki galimybė kurti namų istorijas, lavinti praktinius įgūdžius, stiprinti kūrybiškumą. O jei pritrūksite idėjų, puikus sufleris – instrukcija dėžės viduje.

 

Neskubėkite padėti

 

LEGO rinkiniai – ir kantrybės mokytojai, todėl neskubėkite padėti vaikui, leiskite logiškai pamąstyti, deramai įsigilinti, įsitraukti į kūrybinį procesą. Tuomet rezultatai tikrai pranoks jūsų lūkesčius. Leidimas kurti laisvai yra svarbus indėlis į vaiko pasitikėjimą savimi ir saviraišką, kurie pasitarnaus jam ateityje.

LEGO DUPLO
LEGO DUPLO
Partnerio archyvas

 

Kaladėlė – ne tik žaislas

 

LEGO DUPLO žaidimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės standartus, todėl yra patogūs paimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1969 metų. Seniai pripažinta, kad kaladėlės nėra tik žaislas, tai vaiko lavinimo priemonė. Net jei detalė jums atrodo primityvoka, pagalvokite, kiek įvairių veiksmų vaikas su ja atlieka, išbandydamas įvairius savo pojūčius: mėto, maigo, sukinėja, kaitina, kandžioja, lanksto, drasko ir tampo LEGO DUPLO kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekvienas konstravimo rinkinys atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI