JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Mamų mugė ieško bendraminčių

Mamų mugė ieško bendraminčių

„Mamų mugė“ Vilniuje vyksta jau 12 metų. Kaune, ne ką trumpiau – mugė duris atvers jau 16-tąjį kartą. Iš JAV atkeliavusi idėja įsitvirtino Lietuvoje greitai, o bendraminčių būrys kasmet vis gausesnis. Tvarumo ir naudos sąjunga patinka vis daugiau žmonių ir nieko keisto, jog šiuo renginiu domisi ir Lietuvos regionų gyventojai.

„Mamų mugė“ nebesistengia įtikinti, jog ji labiau panaši į bendraminčių bendruomenę, nei į turgų ar dėvėtų rūbų parduotuvę. Vilniuje į ją renkasi ne tik tie, kurie gyvena santūriau nei kiti, bet ir muzikos ar TV žvaigždės, pramogų pasaulio atstovai. Juk „Mamų mugė“ nėra tik renginys, skirtas vaikus apipirkti pigiau. Ne mažiau svarbu ir tai, jog mažuosius čia galima aprengti gražiau ir įdomiau.

„Jei mūsų mugė būtų tik vieta nupirkti vaikui batus už 5 eurus, tai mes neatlaikytumėm konkurencijos su dėvėtų rūbų konteineriais, kurie tebeplūsta į Lietuvą, – sako Jurga Barbora Jauniškienė, „Mamų mugės“ sumanytoja ir rengėja. – Tačiau mūsų partneriai – žmonės, kurie vaikus rengia su meile ir rūpesčiu. O tokie „išieškoti“ rūbai neturi virsti grindų skudurais, nešioti vos porą sykių. Vaikai greit auga, bet kokybiški firminiai rūbai verti būti naudojamais toliau“.

24-tąjį kartą vykstanti „Mamų mugė“ yra gerai žinoma rūpestingoms Vilniaus mamoms, gyvenančioms stiliaus ir tvarumo ritmu. Tačiau mugės bendruomenė nori, kad jų propaguojamos idėjos pasiektų visus Lietuvos gyventojus.

„Mes kviečiame prisijungti kitų miestų gyventojus, – šypsosi Jurga Barbora. – Mes norime juos „užkrėsti“ savo idėjomis. Jei žmonės važiuoja šimtus kilometrų į Lenkiją ar į Latviją apsipirkti pigiau, tai mes norime, kad pas mus atvažiuotų, nes pas mus ne tik pigu, bet ir gražu, tvaru ir praktiška. Atvažiuokite kur jums patogiau. Į Vilnių ar Kauną. O jei mūsų idėjos jums tiks, galbūt norėsite jas pritaikyti ir savo mieste.“

Straipsnio pavadinimas – „Mamų mugė“ ieško bendraminčių“. Ir čia nei lašo veidmainiavimo ar falšo. Mugės organizatoriai laukia ne tik dalyvių, bet ir tų, kurie nori daryti „Mamu mugę“ savo mieste. Juk „antrojo gyvenimo“ idėjos tikrai vertos Klaipėdos, Zarasų ar Biržų mamų. Todėl jei susidomėjote – laukiame jūsų pas mus svečiuose. „Mamų mugė“ vyks balandžio 12–21 dienomis, Vilniuje „Gariūnuose“ ir balandžio 11-21 dienomis Kauno prekybos centre, Draugystės g. „Senukai“.

 

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI