JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Dovanos vaikams rugsėjo 1-osios proga

Dovanos vaikams rugsėjo 1-osios proga

Rugsėjo 1-oji – vienų labai laukiama, o kitų labai nelaukiama šventė. Vis dėlto, kad ir kurioje barikadų pusėje būtų Jūsų atžala, dovanas ji garantuotai mėgsta. Pirmoji mokslo metų diena tikrai yra ta data, kurios metu, po šventės mokykloje, galite nustebinti savo mokyklinukus įvairiomis staigmenomis, dovanomis ar pramogomis. Tad ką rinktis?

Pramogų idėjos nenorintiems išlaidauti

Turint omeny, kad dar prieš pradedant eiti į mokyklą, patyrėte nemažai išlaidų (nauja kuprinė, penalai, pratybos ir t. t.), suprantama, kad šia proga labai išlaidauti nesinori, todėl linksma pramoga gali tapti ėjimas ledų, čiuožinėjimas ant ledo ar pramogos ant batutų. Tačiau jei visą tai jau kiek nusibodę, nusivežkite vaikus į jodinėjimą su poniais, kartingus, „CurioCity“ ar kiną. Tai – dovanos vaikams internetu, kurias lengvai ir greitai užsakysite tiesiog telefono ekrane, todėl nereikės papildomai gaišti laiko stovint eilėse.

Išskirtinės dovanos

Tėveliai, kurie išties nori savo atžaloms atimti žadą, gali jiems dovanoti skrydį virš 12 ežerų, pasivažinėjimą tanku ar vairavimo pamoką su sportinio ralio BMW automobiliu. Diena „Vichy“ vandens parke irgi taps nuostabia pramoga, kuri leis pasimėgauti vandens pramogomis ir bent trumpam užsimiršti apie ateinančius devynis mokslo mėnesius.

Edukacinės pramogos – neatsiejama mokymosi dalis, todėl tokios staigmenos gali būti lyg įvadas į naujus mokslo metus. Tai gali būti edukacinė šokolado gaminimo, vaflių kepimo, tapybos ar žvakių gamybos pamoka.

Na, o ar pastebėjote, kad plaukų dažymas sruogelėmis, naudojant nuplaunamus dažus, tapo mada vaikų tarpe? Tad tokia procedūra gali tapti puikia dovana kiekvienam, ryškiu norinčiam būti, vaikui. Svarbu pabrėžti, jog šią procedūrą geriau būtų atlikti dieną prieš rugsėjo 1-ąją, kad į šventę mokyklinukas ateitų jau su ryškiu įvaizdžiu.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI