JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Penkios praktiškos dovanos moksleiviams artėjančių mokslo metų proga

Penkios praktiškos dovanos moksleiviams artėjančių mokslo metų proga

Vasarai einant į pabaigą, nejučia imame galvoti apie artėjančią rugsėjo pirmąją – dieną, kuomet į mokyklos suolus sugrįš mokiniai. Vis dažniau šios šventės proga sveikinami ne tik mokytojai, bet ir moksleiviai. Dovanų idėjos naujiems mokslo metams gali būti pačios įvairiausios – nuo smulkių atminimo dovanėlių iki mokymuisi skirtų reikmenų. Sužinokite, kokios dovanos yra populiariausios ir labiausiai pravers besimokantiems.

Parduotuvės dovanų čekis arba kuponas

Parduotuvės čekis mokyklinio amžiaus vaikui – kodėl gi ne? Tokiu būdu vaikas bus skatinamas pats apsispręsti – kokio daikto jis nori, pasiskaičiuoti, ar jam užteks pinigų (o gal teks prisidėti pačiam?). Ši dovana galėtų tapti netgi maža finansinio raštingumo pamokėle. Artimiesiems, perkantiems tokią dovaną, tai tarsi saugesnė išeitis, jei jie nežino, ko vaikui išties reikia.

Taip pat labai dažna dovana tampa dovanų kuponai, kurie apima įvairias pramogas, aktyvias ir edukacines veiklas. Svarbiausia, kad išrinkti dovanų kuponai skatintų vaikų pasaulio pažinimo troškulį. Jei vaikas yra aktyvus, jam patiks kartingai, vandens ar kitos aktyvios pramogos. Jei atžala linkusi į menų pasaulį, lavinti vaizduotę galite dovanodami menų pamokas: šios pramogos turės išliekamąją ir lavinamąją vertę.

Knygos

Skatinkite savo vaikų meilę skaitymui jiems dovanodami knygas. Rinkdami skaitinį, atsižvelkite į vaiko amžių, pomėgius bei asmenybę ir nuspręskite, kokia knyga gali praturtinti šį jo gyvenimo tarpsnį. Patariama vadovautis rekomendacijomis, kurias galite rasti internetiniuose knygynų ar bibliotekų tinklalapiuose bei forumuose. Atminkite, knyga, kurią rengiatės pirkti rugsėjo 1-osios proga, turėtų būti šiek tiek šventiškesnė, puošnesnė, ypatingesnė, negu toji, kurią perkate vaikams įprastai.

Stalo žaidimai

Stalo žaidimai suteikia progą kokybiškai praleisti laiką kartu su šeima ar draugais. Taip pat tai yra puikus būdas atitraukti vaikus nuo televizoriaus ekranų. Stalo žaidimai yra linksmi ir azartiški, priverčiantys pagalvoti ar strateguoti. Jie gali tapti puikia edukacine priemone, priverčiančia vaikus pasukti galvą valdant finansus, arba bandant nugalėti priešus išbandant įvairias strategijas. Nors anksčiau stalo žaidimai laikyti tik pradinukams tinkama pramoga, dabar šis laisvalaikio būdas itin populiarėja ir tarp vyresnio amžiaus moksleivių.

Išmanusis telefonas

Tai – dar viena populiari dovana, labai dažnai besipuikuojanti tiek jaunesnių, tiek vyresnių vaikų norų sąrašuose. Klaidinga manyti, kad jai prireiks didelių investicijų: tam, kad nupirktumėte mokiniui tinkamą įrenginį, visai nebūtina išleisti tūkstančio eurų. Visus moksleivio poreikius atliepti gali ir paprastesnis, bet itin funkcionalus išmanaus telefono modelis. Pavyzdžiui, „Samsung Galaxy A52s 5G“ išmanusis pasižymi žaismingomis spalvomis, itin talpia baterija ir galingu kamerų rinkiniu. Naujas įrenginys moksleiviui gali pasitarnauti tiek mokymosi procese, tiek leidžiant laisvalaikį – bendraujant socialiniuose tinkluose, fotografuojant, žaidžiant įvairiausius žaidimus.

Kanceliarinės prekės

Be jokios abejonės, rugsėjo 1-osios proga tiktų dovanoti tokias kanceliarines prekes, kurios būtų išskirtinės – medinį molbertą su tapybos reikmenimis, didžiulį žymeklių rinkinį, mielą dienoraščio knygutę, kokybišką rašiklį su išgraviruotu vaiko vardu. Mažesniesiems patiks magnetinės lentos su raidynais arba tokios, ant kurių galima piešti kreida.

Paskatinkite vaikų domėjimąsi aplinka ir sukelkite norą mokytis naujų dalykų! Tegyvuoja atradimų džiaugsmas.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI