JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Teatro stovykloje mažieji kauniečiai atvers Lėlių ir pasakų šalies vartus

Teatro stovykloje mažieji kauniečiai atvers Lėlių ir pasakų šalies vartus

Karantino metu Kauno valstybinis lėlių teatras kantriai laukė galimybės susitikti su savo mažaisiais žiūrovais, o sušvelnėjus jo sąlygoms, ketina nudžiuginti ne tik tradiciniais spektakliais, bet ir naujomis veiklomis.

„Norėdami artimiau pažinti mažuosius savo lankytojus ir plačiau jiems atverti paslaptingus Lėlių ir pasakų šalies vartus, – teigia teatro atstovė Kristina Baguckaitė, – rengsime kūrybines stovyklas 5–8 ir 9–12 metų vaikams. Teatro aktoriai drauge su patyrusia pedagoge kvies į 3 valandų trukmės (savaitės laiko) užsiėmimus. Jų metu su stovyklautojais kurs spektaklius, gamins lėles, lavins balsą, judesį ir atmintį, ugdys drąsą ir augins pasitikėjimą savimi“.

Mažieji (5–8 metų) vaikai stovykloje žais 10.00–13.00 val., didesnieji (9–12 m.) kurs 14.00–17.00 val. Numatytos penkios stovyklos pamainos: birželio 15–19 d.; birželio 29–liepos 3 d.; liepos 27– 31 d.; rugpjūčio 3–7 d., rugpjūčio 10–14 d.

Kauno valstybinis lėlių teatras birželį kiekvieną savaitgalį žiūrovus kvies į laiko patikrintus („Žirafa su kojinėmis“, „Meškiuko gimtadienis “, „Pasakų namai“, „Peliuko pasakų dirbtuvėlė“, „Gulbė – Karaliaus pati“) ir šį sezoną pastatytus, žiūrovų jau pamiltus spektaklius („Baldis ir Vivaldis“, Pasaulėliai“). Birželio 12, 13 dienomis įvyks paskutinė 62–ojo sezono premjera „M♥Š“, pasakojanti vienišos mergaitės ir nereikalingu tapusio šunelio istoriją (autorius ir režisierius Andrius Žiurauskas).

Kaip teigia šio teatro vadovė Rasa Bartninkaitė, malonios staigmenos teatre prasidės įpusėjus birželiui. „Kiekvieną trečiadienį nuo 18.00 valandos kviesime žiūrovus smagiai ir šeimyniškai praleisti vasaros vakarus su lėlių teatro spektakliu teatro salėje arba Miesto sodo teritorijoje. Tad laukiame!“.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI