JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Paskelbti pakartotinės valstybinių brandos egzaminų sesijos rezultatai

Paskelbti pakartotinės valstybinių brandos egzaminų sesijos rezultatai

Paskelbti pakartotinės valstybinių brandos egzaminų sesijos rezultatai, praneša Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA).

Iš viso brandos egzaminus pakartotinėje sesijoje laikė 607 kandidatai. Daugiausia jų – 216 – laikė matematikos valstybinį brandos egzaminą. Lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį brandos egzaminą laikė 104, biologijos – 141, užsienio kalbos (anglų) – 76, istorijos – 61, užsienio kalbos (rusų) – 20, informacinių technologijų – 41, geografijos – 30, fizikos – 7, chemijos – 17.

Pakartotinėje sesijoje valstybinius brandos egzaminus galėjo laikyti tie mokiniai, kuriems pagrindinės sesijos dalykų brandos egzaminai buvo atidėti neatvykus dėl pateisinamos priežasties, pažymi NŠA.

N^A teigimu, valstybinio ar mokyklinio lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino pagrindinėje sesijoje neišlaikę mokiniai pakartotinės sesijos metu galėjo perlaikyti mokyklinį brandos egzaminą. Tai vienintelis egzaminas, kurį mokiniai gali perlaikyti tais pačiais metais.

NŠA primena, kad abiturientai savo rezultatus gali sužinoti prisijungę prie brandos egzaminų kandidatų darbų demonstravimo ir rezultatų skelbimo sistemos – rezultatai.nsa.smm.lt su mokykloje gautu kandidato kodu ir vienkartiniu slaptažodžiu. Rezultatus galima sužinoti ir prisijungus per portalą „Elektroniniai valdžios vartai“.

Po rezultatų paskelbimo per dvi darbo dienas mokiniai gali pateikti apeliacijas savo mokyklos vadovui. Rašydami prašymus dėl apeliacijų nagrinėjimo, mokiniai gali nurodyti ir savo argumentus, kodėl nesutinka su gautu egzamino įvertinimu.

Pakartotinė brandos egzaminų sesija prasidėjo birželio 28 dieną. Šios sesijos tvarkaraštyje buvo 16 valstybinių ir mokyklinių egzaminų.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI