JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Kuo valyti namus

Kuo valyti namus, kuriuose auga mažų vaikų

Įprastos cheminės valymo priemonės ne tik teršia namus pavojingomis cheminėmis medžiagomis, bet ir veikia kaip antibiotikai.

Probiotikai, dar vadinami gerosiomis bakterijomis, tai gyvi mikroorganizmai, kurie natūraliai randami tiek žmogaus organizmo viduje, tiek išorinėje, mus supančioje aplinkoje. Bet kartais jų pritrūksta ne tik mums, bet ir namams, kuriuose gyvename.

Probiotikų svarba mūsų gyvenime

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad probiotikai yra naudingi žmogaus sveikatai, teigiamai veikia žarnyno mikrofloros pusiausvyrą, apsaugo organizmą nuo žarnyno blogųjų bakterijų, stimuliuoja imuninę sistemą, padeda greičiau pasveikti.

Kai trūksta gerųjų bakterijų

Įvairūs veiksniai, tokie kaip senėjimas, stresas, ligos, antibiotikų ar kitų vaistų vartojimas, blogi mitybos įpročiai ir žalingos aplinkos sąlygos, gali sumažinti gerųjų bakterijų kiekį organizme.

Dėl to gali sutrikti žarnyno veikla, užkietėti viduriai, kilti įvairių infekcijų ir ligų pavojus. Kai gerųjų bakterijų trūksta mūsų organizme, jų galime papildyti vartodami fermentuotus maisto produktus ar probiotinius maisto papildus.

Namai irgi… serga

Ar pagalvojote, kad Jūsų namai taip pat gali sirgti?! Įprastos cheminės valymo priemonės ne tik teršia namus pavojingomis cheminėmis medžiagomis, bet ir veikia kaip antibiotikai, t.y. sunaikina ne tik blogąsias, bet ir gerąsias bakterijas namuose, pažeidžia mikrofloros pusiausvyrą – atsiranda bakterijų disbalansas, ima vyrauti blogosios bakterijos. Tokia namų aplinka gali būti žalinga ir pavojinga Jums ir Jūsų šeimai.

Kaip švariai ir saugiai valyti namus?

Norint išvalyti namus neteršiant jų pavojingomis cheminėmis medžiagomis, galima naudoti natūralias priemones iš gamtos: actą, sodą, citrinų rūgštį ir pan. Bet vargu ar bus taip švaru, kaip norėtume.

Kita išeitis – valyti namus natūraliomis, ekologiškos sudėties valymo priemonėmis. Tačiau ar tai užtikrins sveiką ir saugią namų aplinką?

Vien natūralios ir ekologiškos sudėties nepakanka, reikia papildomos pagalbos iš gamtos. Pagalbos, kuri saugo mūsų aplinką jau daugiau kaip 4 milijardus metų. Tai – probiotikai.

Kodėl verta rinktis PROBIOTIC?

Naudojant natūralias, ekologiškos sudėties valymo priemones PROBIOTIC su probiotikais, namai išvalomi švariai ir efektyviai, neteršiami pavojingomis cheminėmis medžiagomis, o namų mikroflora papildoma gerosiomis bakterijomis – jos sukuria natūralią, žmogui palankią mikrobiologinę aplinką, saugančią mus nuo blogųjų bakterijų dauginimosi.

Valymo priemonės PROBIOTIC pagamintos iš natūralių, ekologiškų, saugių žmogui ir nekenksmingų gamtai žaliavų. Jų sudėtyje nėra fosfatų, chloro ar kitų pavojingų cheminių medžiagų.

Valymo priemonės PROBIOTIC efektyviai valo, šalina nemalonius kvapus ir jų atsiradimo priežastis, užtikrina mikrobiologinę apsaugą net iki 8 dienų. Tinka namams su biologiniais valymo įrenginiais.

Daugiau informacijos: www.probiosanus.com

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI