JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Belaukiant tėvelio sugrįžtant iš ralio...

Belaukiant tėvelio sugrįžtant iš ralio…

Prieš pusmetį Matukas, būdamas vos daugiau nei mėnesio amžiaus, išleido tėvelį Antaną Juknevičių į garsųjį Dakaro ralį, iš kurio jis parvežė labai garbingą 21-ą vietą, o gegužės pabaigoje Matukas sulaukė ypatingo dėmesio – net trijų „auklyčių“: močiutės ir dviejų prosenelių, nes tėvelis išvyko dalyvauti „FIA“ pasaulio „Cross-Country“ ralio taurės etape, kuris šiais metais vyko Kazachstane. Šį kartą jį lydėjo ir Matuko mama Martina, kuri rūpinasi viešaisiais ryšiais.

Taigi, Matukas išvyko ilgesnių atostogų į senelių sodybą Kauno rajone. Čia jį glogojo ne tik šilta ir rūpestinga močiutės ranka, bet taip pat sulaukė išmintingo ir pamokančio prosenelių dėmesio. Pastaruoju metu Mato močiutė gyvena Anglijoje ir tai buvo jos labai lauktas antrasis susitikimas su anūku po jo gimimo. Jiedu susitiko su didele meile, tačiau kūdikio priežiūra nėra lengvas darbas. Tai pajuto ir Martinos mama, nes Matukas nebuvo labai ramus: dažnai keldavosi naktį, buvo gan irzlus. Panašu, kad viso kaltininkai buvo priekiniai dantukai, kurie šviečiasi pro dantenas, bet niekaip nepasirodo visu savo grožiu. Šio galutinio rezultato vis dar laukiama ir greičiausiai jie pasirodys ne po vieną, o iš karto po kelis. Tuo tarpu, kai tėtis lenktyniauja tikrose ralio trasose, mažasis Matukas jau pradeda ruoštis didžiosioms lenktynėms ir intensyviai treniruojasi su savo mažuoju automobiliuku.

Gamintojo archyvas

Tikriausiai kiekvienas galime pasakyti, kas yra labai svarbu mūsų močiutėms?! Taip. Teisingai – kad anūkai sočiai pavalgytų. Matuko dienos racionas darosi vis įvairesnis: pagrindą vis dar sudaro ekologiškas HiPP 2 tolesnio maitinimo pieno mišinys, tačiau jį jau pradeda keisti HiPP ekologiškos tyrelės su mėsa, o tarp maitinimų mažylis mielai atsigeria ekologiškų sulčių, kurias beje taip pat labai mėgsta ir tėveliai. Na, o vakarienei Matukas labai mėgsta valgyti HiPP Labos nakties tyreles su bananais, kuriose nėra pridėta cukraus.

Gamintojo archyvas

Grįždami po varžybų tėveliai nerimaudami svarstė, kaip Matas juos priims po tokio netrumpo nesimatymo, ar bus pasiilgęs, nes senelių prieglobstis be galo šiltas. Tačiau tokioms abejonėms nebuvo jokio pagrindo – tereikėjo vienos akimirkos ir viso nesimatymo kaip nebuvę: Matukas atpažino, džiaugėsi ir krykštavo kaip anksčiau. Tėveliai pastebėjo, kad jų sūnus per tą laiką gerokai paūgėjo, truputį „suburbulėjo“ ir pasidarė daug tvirtesnis. Pasirodo močiutė su juo daug užsiiminėjo vandens procedūrose, darė įvairias mankšteles. Matomai dėl to Matas, sugrįžus tėveliams, labai greitai pradėjo sėdėti ir labai aktyviai ropoti. Dabar Matukas sveria 7,5 kg ir visiškai nesiskundžia apetitu, yra labai aktyvus ir linksmas.

Gamintojo archyvas

Mato tėveliai, kai tik randa laisvesnę akimirką labai mėgsta visi drauge leisti laiką gamtoje. Mama greitai suruošia visas reikiamas sūnaus priemones, šoka į saugiai tėvelio vairuojamą automobilį ir … jie jau pušų paunksmėje. Prieš savaitę visa graži jų kompanija išbandė naująsias spaudžiamas HiPPiS vaisių tyreles.

Gamintojo archyvas

Gerą jų skonį įvertino ne tik mažiausias šeimos narys, bet ir tėtis Antanas. Na, o mamos geriausias įvertinimas teko ne tik ekologiškai sudėčiai, bet ir patogumui.

Gamintojo archyvas

Vasara dar tik prasideda, taigi Matukui, jo šeimynai ir visiems skaitytojams linkime pasisemti pačių gražiausių įspūdžių ir gerai pailsėti.

Aukite sveiki ir dideli!

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI