JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Kate Middleton prakalbo apie buvimą mama: „Tai sunku“

Kate Middleton prakalbo apie buvimą mama: „Tai sunku“

Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos narė Kate Middleton atvirauja, kad motinystė yra sunkus darbas ir kiekviena motina tai vienaip ar kitaip patiria.

Auginti vaikus nelengva visiems – ir paprastiems žmonėms, ir prezidentams, ir karališkosios šeimos atstovams. Net jei šeima pasiturinti ir gali sau leisti turėti auklę ir kitų padėjėjų, buvimas mama ir vaiko auklėjimas ya nelengvas darbas. Taip mano princo Williamo žmona, Kembridžo hercogienė Catherine Middleton, kuri augina tris vaikus – penkerių metų George, trejų metų Charlotte ir 9 mėnesių Louis. Šiuos hercogienės žodžius cituoja britų dienraštis „Express”.

Kate Middleton
Kate Middleton
Vida Press

37 metų hercogienė Kate Middleton šią savaitę aplankė labdaros organizaciją “Activity Family”, kuri įsikūrusi pietiniame Londono rajone. Čia rūpinamasi žmonėmis, kurie patiria skurdą, socialinę atskirtį, emocinę izoliaciją. Susitikimo metu organizacijos darbuotojai papasakojo apie savo veiklą ir kaip pavyzdį pateikė pagimdžiusias moteris. Pasitaiko, kad nereta iš jų patiria atskirties jausmą, būna išsekusi emociškai, iškrenta iš darbo rinkos ir jaučiasi niekam nereikalinga bei nelaiminga. Catherine Middleton patvirtino, kad ji tai žino ir supranta. Garsioji trijų vaikų mama paatviravo apie savo asmeninę patirtį: „Visi tai patiria. Tai yra labai sunku. Iš karto po gimdymo moteriai suteikiama pagalba, tačiau kai vaikui sukanka metai, lieki vienas. Kiekvienas su tuo susiduria. Tada nelieka didelio pasirinkimo – tik skaityti knygų ir mokytis iš jų“.

Kate Middleton ir princas Williamas su vaikais
Kate Middleton ir princas Williamas su vaikais
Vida Press

Po renginio jo dalyviai sakė, kad buvo maloniai nustebinti Kate Middleton nuoširdumo ir paprastumo. Ir to, kad jai nesvetimos paprastų mamų ir moterų problemos. Susilaukus vaikų visos šeimos susiduria su pokyčiais, deja, ne visada jie yra teigiami. Daugybė mamų ir tėčių patiria sunkumų, keičiasi jų gyvenimai, ir Kembridžo hercogienė neslepia pati su tuo susidūrusi.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI