JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Ar tinka 2 metų vaikui dažyti plaukus (APKLAUSA)

Ar tinka 2 metų vaikui dažyti plaukus (APKLAUSA)

Kokia gali būti toji “labai paprasta priežastis”? Taip, atspėjote – vaiko noras. Dvejų metų mergaitei užsispyrus, kad nori raudonų plaukų, jos mama išpildė šį norą.

“Kaip galima jai atsakyti?”, – sako socialinių tinklų blogerė Charity Grace Le Blanc vaizdo įraše, kuriame ji nufilmavo, kaip dažo plaukus savo dvimetei dukrytei.

Savo instagramo paskyroje bei “Youtube” kanale publikavusi vaizdo įrašą, mama sulaukė visko – ir pagyrimų, ir priekaištų dėl tokio elgesio, ir klausimų, kaip gali šauti į galvą mintis tokiam mažam vaikui dažyti plaukus.

Dviejų vaikų mama aiškina, kad jos dvimetė jau seniai prašė nudažyti jai plaukus. Kai moteris surado tinkamus augalinės kilmės dažus, kurie greitai nusiplauna ir nekenkia plaukui, taip ir padarė.

Beveik trečdalį milijono fanų instagrame turinti Grace pati yra ryški moteris. Jos plaukai, priklausomai nuo metų laiko, irgi būna žali ar melsvi.

Dauguma komentarų buvo teigiami, giriantys mamą ir jos mažylę. Šiuo metu mergaitės, kuriai rudenį sukanka treji metai, plaukai jau nusiplovę ir yra įprastos šviesios spalvos.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI