JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Virtualaus klubo mamoms pristatyme – daug juoko

Virtualaus klubo mamoms pristatyme – daug juoko, muzikos ir staigmenų

Lapkričio 8 dieną Vilniuje esančioje studijoje „Vilkės namai“ įvyko TAVO VAIKO ir „HiPP“ surengta „HiPP Mano mažylio klubas“ pristatymo šventė.

Apie tai, kad „Vilkės namuose“ Vilniuje vyks „HiPP Mano mažylio klubas“ pristatymo šventė, pirmieji sužinojo portalo TavoVaikas.lt lankytojai. Būtent čia vyko dalyvių registracija į renginį. Numatytą dieną į šventę rinkosi mamos su mažyliais – jauniausiajai renginio dalyvei Viktorijai buvo 4 mėnesiai.

Ar jau užsiregistravai „HiPP Mano mažylio klubas“? Spausk ČIA!

Netikėtas atradimas mums buvo susitikimas su 10 mėnesių Gabrieliumi ir jo mama Virginija – pasirodo, kad prieš 11 metų jų šeimos pirmagimė buvo TAVO VAIKO žurnalo viršelio veidas! Labai smagių staigmenų netrūko ir vėliau.

Teatro trupė vaikams ir visai šeimai „Teatriukas“ susirinkusiems dovanojo pačias smagiausias savo repertuaro daineles. „Teatriuko“ siela – aktoriai Dalia Mikoliūnaitė ir Žilvinas Ramanauskas – yra sukūrę spektaklių patiems mažiausiems – kūdikiams, todėl puikiai žino, kaip rasti raktą į pačių mažiausiųjų širdis.

Dainius Labutis

Mažųjų renginio dalyvių laukė „HiPP“ vaišės – vaikučių pamėgtosios vaisių tyrelės, sultys, kūdikių sausainiai, ekologiški ryžių ir ryžių-mėlynių paplotėliai, o jų mamų – šventės kulminacija tapęs tortas. Šventės akimirkos – nuotraukų galerijoje:

„HiPP“ atstovai Lietuvoje – UAB „Nukas“ yra laiko išbandyti žurnalo „Tavo vaikas“ bičiuliai. Edita Daunoravičienė susirinkusioms mamoms papasakojo apie „HiPP Mano mažylio klubas“: jame laukiamos mamytės, auginančios mažylius iki 1-erių metukų.

Nemokamai tapę “HiPP Mano mažylio klubo” nariu (tereikia užsiregistruoti www.hipp.lt svetainėje, „Mano mažylio klubas” skiltyje), galėsite pasinaudoti jo teikiamais privalumais, gausite daug vertingų patarimų apie nėštumo eigą, kūdikio mitybos, odos priežiūros klausimais, kitos naudingos informacijos, kuri padės Jums nuo pirmųjų mažylio gyvenimo dienų. Be to, „HiPP Mano mažylio klubas“ narių lauks „HiPP“ dovanėlės, nuotraukų konkursai, išskirtinės nuolaidos. Edita sakė tikinti, kad šis virtualus mamų klubas nuolat didės, o ateityje rengs ir „gyvus“ mamų sutikimus.

Edita Daunoravičienė
Edita Daunoravičienė
Dainius Labutis

Žurnalo TAVO VAIKAS vyriausioji redaktorė Gitana Šeštokienė padėkojo mamoms, kad jau 27 metus (tokį gimtadienį netrukus švęsime) žurnalas yra populiariausias tarp tėvų ir jį skaito ne tik mamos ir tėčiai, močiutės, seneliai ir vaikų darželių auklėtojos, bet ir patys… kūdikiai, kurie mielai apžiūrinėja žurnale esančių „leliukų“ nuotraukas.

Gitana Šeštokienė
Gitana Šeštokienė
Dainius Labutis

Už tai, kad jaukiai praleidome šventę, esame dėkingi moteriškumo studijai „Vilkės namai“. Jos vadovė Eglė Aukškalnienė pakvietė mamas užsukti dažniau, nes čia vyksta nuolat įvairūs užsiėmimai, skirti ir mamoms, ir mažyliams – mankštos nėščiosioms arba jau pagimdžiusioms mamoms, taip pat kūdikių mankštos ir masažo užsiėmimai, jogos, meditacijos, taip pat „Tėvystės akademija“, kurioje skaitomos paskaitos jauniems tėvams aktualiomis temomis.

Eglė Aukškalnienė
Eglė Aukškalnienė
Dainius Labutis

Renginio metu vyko konkursai, kuriuose mamos galėjo laimėti TAVO VAIKO žurnalo prenumeratą metams ir kitų vertingų dovanų. Prieš atsisveikinant visoms mamoms buvo įteiktos dovanos ir laukė tradicinė fotosesija prie sienelės.

Ačiū visoms atėjusioms mamoms už dovanotą gerą nuotaiką ir gražius žodžius!

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI