JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Žinomi žmonės prisiminė mokyklą: su septintokais žaidė kvadratą

Žinomi žmonės prisiminė mokyklą: su septintokais žaidė kvadratą

„Labai smagu! Paskutinį kartą kvadratą buvau žaidusi aštuntoje klasėje“ , – juokėsi buvusi krepšininkė, laidų vedėja Dalia Belickaitė. Mergina kartu su žinomų žmonių komanda „Kažkur matyti“ išbandė jėgas su praėjusio sezono Lietuvos mokyklų žaidynių (LMŽ) kvadrato varžybų čempionais.

Iššūkį čempionams – Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos septintokams – „Kažkur matyti“ metė jau antrus metus iš eilės, tačiau šį kartą žinomi žmonės atvyko daug geriau pasiruošę. Keturis kėlinius vykusios rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2.

„Pernai mus sutriuškino „sausai“, o šiemet arba mes pasistengėme, arba jie mus nuvertino. Kitais metais – pergalė? Nežinau, mes pasensime, jie dar labiau sustiprės“, – juokėsi atlikėjas Tadas Juodsnukis.

„Visi mus gąsdino, kad niekaip nelaimėsime, kad čempionai labai stiprūs, tačiau mes įsivažiavome ir labai smagiai pažaidėme.

Vaikų komanda buvo labai kovinga, matėsi, kad susižaidusi, žinojo kaip užpulti, kokias taktikas naudoti. Būtent komandinį žaidimą, bendravimą, atsakomybę ir ugdo tokie projektai kaip Mokyklų žaidynės“, – sakė D. Belickaitė.

Žvaigdžių komandą sudarė D. Belickaitė, lengvosios atletikos trenerė Giedrė Kupstytė, atlikėjas T. Juodsnukis, laidų vedėjas Haris Zenkovas, sporto žurnalistai Aurimas Tamulionis, Rytis Kazlauskas, Andrius Dainys, kovotojas Henrikas Vikšraitis ir beisbolininkas Dovydas Neverauskas.

„Varžovų komanda šiemet buvo tiprai stipresnė. Tam daug įtakos turėjo ir beisbolo žaidėjas Dovydas, kurio ranka įspūdinga. Tačiau nepaisant to, kad laimėti nepavyko, vaikams buvo labai smagu. O man, kaip mokytojui, labai gera matyti tas geras emocijas, kurias jiems suteikia sportas“, – sakė rungtynėms teisėjavęs Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojas Valentinas Kraulišas.

Kvadratas – viena populiariausių sporto šakų Mokyklų žaidynėse. Varžybos vyksta tarp merginų ir vaikinų atskirai bei mišriose komandose, tarp miesto ir kaimo vietovių mokyklų. Marijampoliečiai čia nenugalimi jau tris sezonus.

„Prieš šias rungtynes turėjome tik vieną treniruotę ir per daug nesiruošėme. Varžovai šiemet buvo tikrai stipresni nei pernai, tačiau taip žaisti tik įdomiau“, – sakė Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos septintokas Deimantas.

Lietuvos mokyklų žaidynės – masiškiausias sporto projektas Lietuvoje, kuriame praėjusį sezoną sportavo apie 200 tūkst. mokinių iš 58 Lietuvos savivaldybių ir daugiau negu 900 šalies mokyklų. Pirmosios naujojo, penkioliktojo sezono varžybos įvyks jau lapkričio pradžioje.

Žaidynes globoja Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda, organizuoja Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, savivaldybės ir mokyklos.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI