JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Egidijaus Gubino horoskopas 2020 metams

Egidijaus Gubino horoskopas 2020 metams

Pasidžiaukite ir padėkokite likimui už tai, ką jau turite ir pasiekėte – ir tai išmintingiausia daryti keletą kartų per dieną. Jeigu jums kažkas pernai nepavyko arba kažkas įskaudino, negaiškite savo brangaus laiko vien apie tai galvodami. Neišbraukite iš savo gyvenimo nei vienos dienos, o kliūtis bei išbandymus priimkite kaip gyvenimo patirtį ir verčiau pasistenkite savo dėmesį nukreipti į pozityvius dalykus.

Šis horoskopas 2020 metams yra skirtas Mėnulio ženklams. Tai bendro pobūdžio rekomendacijos. Kaip likimas, taip ir kiekvieno iš mūsų horoskopas individualus, todėl pagal individualią gimimo datą rekomendacijos ir tendencijos gali skirtis. Tikiuosi, kad ši bendra informacija padės planuojant Jūsų gyvenimo įvykius.

Norėdami sužinoti savo mėnulio ženklą įveskite savo gimimo datą čia.

2020 metai žada daug jausmų, permainų, emocijų ir pergyvenimų. Tačiau tie, kurie ieškos vidinės ramybės, sekančiais metais gali surasti jos šaltinį. 2020 metai bus palankūs ieškantiems naujų galimybių karjeroje, veikloje ar versle. Žmonės, kurie nori realizuoti save, galite tikėtis tai padaryti. Jeigu būsite aktyvūs, galite įgyvendinti savo planus.

Pirma metų pusė bus palankesnė, nei antroji, todėl svarbius darbus planuokite pirmoje metų pusėje. Antroje metų pusėje tikėtina daugiau nepalankių pokyčių, krizių ir galimų finansinių problemų. Jeigu pirmoje metų pusėje jums labai gerai seksis, tai pasistenkite laiku sustoti, kad neperdegtumėte. Daugelis gali susidurti su apgaulėmis ir nesąžiningumu, todėl būkite budrūs. Jeigu nebūsite kuo nors iki galo įsitikinę, tai nerizikuokite, ar tai būtų nauji santykiai, ar naujas verslo planas.

 

Avinas

Avinams 2020 m. gali būti vidutiniai metai. Jie gali tikėti gerų rezultatų karjeros ir finansų srityje. Tačiau metų viduryje finansinė padėtis gali būti šiek tiek sudėtingesnė, bet nuo rudens vėl viskas gali klostytis gerai. Vertėtų atkreipti daugiau dėmesio į savo sveikatą pavasarį ir vasaros pradžioje, taip pat ir rudens mėnesiais. Karjeros srityje palankesnių galimybių laukite pavasario mėnesiais. Galite turėti pasiūlymų veiklos srityje, susijusių su užsieniu, kelionėmis. Studentams tikėtinos palankios galimybės pavasarį ir rudenį, pvz., galite gauti pasiūlymų vykti mokytis į užsienio valstybes. Santykių srityje šie metai gali būti sudėtingesni, todėl reikės dėti daugiau pastangų, kad juose vyrautų harmonija. Sunkesni periodai santykiuose galimi nuo pavasario iki vasaros vidurio.

Jautis

Jaučiams 2020 metai gali būti gana palankūs nuo pavasario vidurio iki vasaros vidurio. Vertėtų atsakingai šiais metais priiminėti sprendimus susijusius su finansais ir nekilnojamu turtu. Sveikatai daugiau dėmesio skirkite metų pradžioje ir pabaigoje. Veikloje gali būti sunkumų arba pokyčių pirmąjį metų mėnesį. Vėliau galite gauti palankių pasiūlymų, tačiau šiais metai vertėtų būti atsargesniems su rizika ir investicijomis. Studentams, kurie studijuoją sritis, susijusias su įvairiais tyrimais, išties gali būti palankūs metai. Santykių srityje metų pradžia greičiausiai nelengva, todėl teks dažniau ieškoti kompromisų.

Dvyniai

2020-ieji Dvyniams finansų srityje gali būti nestabilumo, todėl vertėtų atsakingai formuoti savo biudžetą. Metų pradžioje gali būti nelengva ir karjeros srityje, todėl greičiausiai teks mokytis kantrybės. Sveikatos srityje tikėtinas sunkesnis laikotarpis nuo pavasario iki vasaros pabaigos. Veiklos srityje sėkmingesnis periodas gali ateiti nuo pavasario iki vasaros pradžios. Studentams sėkmingesni bus žiemos ir rudenio mėnesiai, o kitais mėnesiais gali tekti dėti daugiau pastangų. Santykių srityje sunkesni pirmi metų mėnesiai, o nuo pavasario reikės stengtis vengti konfliktų ir labiau rūpintis savo sutuoktiniu. Vienišiai gali tikėtis sutikti savo antrąją pusę.

Vėžys

Vėžiams 2020-ieji gali būti palankūs partnerystėje ir šeimyniniuose santykiuose. Metų pradžioje gali būti sudėtingiau finansų srityje, todėl savo finansus labiau pasaugokite. Antroje metų pusėje gali tikėtis gerų finansų ir palankių sandėrių. Į savo sveikatą daugiau atkreipkite dėmesį pirmoje metų pusėje, o ypatingai nuo pavasario iki vasaros vidurio – venkite bet kokios rizikos. Karjeros srityje metai gali būti pakankamai sėkmingi, galite tikėtis norimo rezultato. Santykių srityje gali būti daug romantiškų akimirkų, tačiau vertėtų būti atidiems kuriant naujus santykius. Nuo pavasario pradžios iki antrojo vasaros mėnesio sutuoktiniams gali būti labiau įtemptas laikotarpis.

Liūtas

Galite tikėtis palankių metų karjeros srityje ir palankių pasiūlymų metų pradžioje. Pelnas tikėtinas nuo pavasario iki vasaros pradžios. Jūsų sveikata gali būti pakankamai stipri, tačiau gali tekti labiau rūpintis artimųjų sveikatos problemomis. Šie metai gali duoti gerų galimybių karjeroje, išskyrus pirmąjį metų mėnesį. Antroje metų pusėje galite gauti gerų pasiūlymus iš užsienio. Studentams gali būti palankūs metai moksluose. Santykių srityje viskas gali klostytis pakankamai harmoningai, išskyrus laikotarpį nuo pavasario pradžios iki vasaros vidurio. Ieškantieji antrosios pusės gali tikėtis šiais metais ją sutikti.

Mergelė

Mergelėms 2020 metai gali būti palankūs karjeros, išsilavinimo ir santykių srityse. Metų pradžioje galite tikėtis naujo pajamų šaltinio. Pavasarį tikėtini dideli pirkiniai susiję su komfortu. Metų viduryje gali nusimatyti tolimų kelionių. Sveikatos srityje daugiau dėmesio savo kūnui skirkite pirmais metų mėnesiais, o pavasarį gali tekti rūpintis labiau savo artimaisiais. Karjeros srityje galimas augimas, palankūs pokyčiai, o rudenį galite turėti kelionių susijusių su darbu. Studentams palankūs metai tobulėjimui ir dalyvavimui įvairiuose konkursuose. Santykių srityje gali būti harmonija ir geri santykiai su artimaisiais, bei jų palaikymas.

Svarstyklės

Svarstyklės gali tikėtis palankių metų, tačiau pirmais vasaros mėnesiais, rudens pabaigoje ir žiemos pradžioje gali būti teisinių problemų, tad būkite atidesni. Finansų srityje metai vidutiniai, galite tikėtis neuždirbtų pajamų. Savo sveikata vertėtų labiau pasirūpinti antrąjį žiemos mėnesį. Karjeros srityje galite tikėtis gerų metų, ypatingai pavasario mėnesiais tikėtini pakilimai. Studentams irgi palankūs metai, jie gali tikėtis gerų įvertinimų. Šeimyniniuose santykiuose gali būti mažiau džiaugsmo, todėl reikės ugdytis daugiau kantrybės. Vertėtų būti atsargesniems dėl savo ir artimųjų sveikatos rudenio pradžioje.

Skorpionas

Šie metai Skorpionams gali būti palankūs karjeros ir finansų srityje. Metų viduryje greičiausiai bus daugiau išlaidų, todėl stenkitės planuoti savo biudžetą. Šiais metais venkite skolinti pinigų. 2020 m. gali tekti daugiau dėmesio skirti savo sveikatai, ypatingai nuo rudenio pradžios gali padaugėti stresinių situacijų. Studentai gali tikėtis gerų įvertinimų ir palankių galimybių. Iki rudenio pradžios šeimyninių santykių srityje viskas gali klostyti pakankamai harmoningai, vėliau tikriausiai teks mokytis daugiau pakantumo. Šeimos žmonėms nuo rudens gali tekti labiau rūpintis savo antrąja puse.

Šaulys

Šauliai 2020 metais gali tikėtis palankių rezultatų sveikatos, išsilavinimo ir santykių srityje. Finansų srityje greičiausiai padaugės išlaidų pavasario mėnesiais. Antroje pavasario pusėje veiklos srityje galima tikėtis papildomų pajamų. Studentų laukia irgi palankūs metai, jie gali tikėtis palankių rezultatų. Šeimoje tikėtina harmonija, galite turėti tolimų kelionių kartu. Nuo pavasario iki vasaros pradžios galimi nesklandumų santykiuose dėl kitų žmonių įsikišimo, todėl laikykitės saugaus atstumo bendraudami su priešingos lyties atstovais.

Ožiaragis

Ožiaragiams šie metai greičiausiai bus vidutiniai. Daugiau sėkmės galite tikėtis karjeros ir verslo srityje. Metų pradžioje vertėtų labiau saugoti savo turtą ir finansus. Taip pat metų pradžioje daugiau laiko skirkite savo sveikatos priežiūrai. Darbo srityje geresnių galimybių greičiausiai atsiras pavasario mėnesiais. Studentams teks daugiau pastangų dėti nuo pavasario iki vasaros pradžios, tačiau jie gali tikėtis gerų rezultatų. Šeimyniniuose santykiuose gali vyrauti rutina, trūkti džiaugsmo, todėl nevenkite ieškoti žinių, kurios įkvėptų santykių sferoje. Metų viduryje galite tikėtis su sutuoktiniu vykti į kelionę – tai padėtų labiau atsipalaiduoti.

Vandenis

2020-ieji Vandeniams gali būti harmoningi šeimyninių santykių srityje. Finansų srityje šiais metais gali tekti labiau atsižvelgti į išlaidas ir galimybes. Sveikatos srityje vertėtų labiau atkreipti dėmesį į mitybą ir daugiau laiko skirti mankštai bei sveikai gyvensenai. Veiklos srityje vertėtų atsargiai rinktis partnerius, gali kilti konfliktų rizika, jeigu kartu dirbate su savo artimaisiais. Studentams palankesnis laikotarpis metų viduryje, kitu metu mokslai gali reikalauti daugiau kantrybės ir pastangų.

Žuvys

Žuvims šie metai gali būti palankūs karjeros, finansų, sveikatos ir išsilavinimo srityse. 2020-aisiais gali tikėtis tolimų kelionių. Finansiškai palankiausias laikas – pavasario mėnesiais. Pirmaisiais metų mėnesiais daugiau laiko skirkite savo sveikatai. Karjeroje galimi pakilimai arba palankūs pokyčiai pavasario mėnesiais. Studentams siekti įv. pasiekimų irgi bus palankiau pavasario mėnesiais. Šeimos ir santykių srityje palankiausias laikas gali būti metų viduryje, kitu laikotarpiu tikriausiai teks dažniau ieškoti kompromiso.

Naujas! Sausio žurnalo “Tavo vaikas” numerio ieškokite ne tik parduotuvėse, prekybos centruose, tačiau jį nusipirkti galite (anksčiau išleistus taip pat) ir internetu! PIRKTI  O prenumeratos pasiūlymus ir dovanų rasite mūsų puslapyje www.gmzurnalai.lt

Sausio numeris
Sausio numeris
Redakcijos archyvo nuotr.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI