JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Prognozės pasitvirtino: vienas iš „Cirque du Soleil“ šou išparduotas likus 7 savaitėms iki renginio

Prognozės pasitvirtino: vienas iš „Cirque du Soleil“ šou išparduotas likus 7 savaitėms iki renginio

Vienas iš šešių vasarą vyksiančių „Cirque du Soleil“ pasirodymų Vilniuje – išparduotas likus septynioms savaitėms iki renginio. Cirko mėgėjai raginami nedelsti, paaiškėjus, kad didžiausio pasaulio cirko daugumoje Europos šalių vėliau nematysime bent dvejus ar trejus metus.

„Cirque du Soleil“ trupė birželio 8-11 dienomis Lietuvos sostinėje pristatys spalvingąjį OVO šou ir planuoja surengti šešis pasirodymus per keturias dienas, tačiau bilietų į vieną iš pasirodymų – jau nebeliko.

Ilgus metus su cirku bendradarbiaujančios ir jų pasirodymus visose Baltijos šalyse organizuojančios įmonės „SEVEN Live“ vadovas Tomas Inčikas teigia, kad susidomėjimą renginiu dar labiau kelia ir neseniai juos pasiekusios naujienos apie būsimas cirko gastrolių kryptis.

„Cirque du Soleil“ kiekvienais metais surengia šimtus pasirodymų dešimtyse šalių. Jei neklystu, vien šiuo metu jie turi beveik 20 skirtingų spektaklių, su kuriais gastroliuoja visame pasaulyje, todėl labai normalu, kad tokio lygio organizacija kruopščiai planuoja į ateitį“, – teigia „SEVEN Live“ vadovas.

„Cirko kūrėjai šiuo metu intensyviai dirba prie naujų šou ir ruošia naujus turus, todėl ateinančius dvejus-trejus metus Europoje „Cirque du Soleil“ pasirodymų beveik nematysime. Tikrai kviečiu visus suskubti užsirezervuoti vietą OVO šou, nes jau išpardavėme vieną iš šešių pasirodymų“, – priduria T. Inčikas.

Iki šiol Lietuvoje jau pristatyti šeši cirko šou: „Saltimbanco“, „Alegria“, „Quidam“, „Varekai“, „Toruk – the First Flight“ ir „Corteo“. Populiariausias iš jų – 2019 metais surengtas „Toruk“ – sostinėje pritraukė virš 20 tūkst. žiūrovų, tuo metu praėjusią vasarą vykusius „Corteo“ pasirodymus stebėjo virš 18 tūkst. žiūrovų.

Birželio 8-11 dienomis Vilniuje vyksiantis OVO šou – tai spalvinga ir jaudinanti kelionė po vabzdžių pasaulį, kupiną nuolatinio veiksmo ir trykštančios energijos. Spektaklis nagrinėja biologinės įvairovės grožį, todėl, šalia nuostabių akrobatinių triukų, žiūrovai taip pat supažindinami su kiekvieno iš veikėjų asmenybe ir skirtingų vabzdžių rūšių galimybėmis.

OVO trupę sudaro 100 žmonių iš 25 šalių. Nuo 2009 metais Monrealyje vykusios pasaulinės premjeros šį šou jau išvydo virš septynių milijonų žmonių 155-iuose miestuose, 26-iose šalyse, o visai netrukus Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje jį pamatys ir Lietuvos gyventojai.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI