JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
„Cirque du Soleil“ atvyko į Vilnių: 23 sunkvežimiai ir 100 žmonių trupė

„Cirque du Soleil“ atvyko į Vilnių: 23 sunkvežimiai ir 100 žmonių trupė

Garsiausia pasaulio cirko trupė „Cirque du Soleil“ atvyko į Vilnių, kur šią savaitę surengs šešis OVO šou pasirodymus per keturias dienas. Šiuo metu „Avia Solutions Group“ arenoje vyksta intensyvūs pasiruošimo darbai, cirkas atvyko su 23 sunkvežimiais, o didelė dalis bilietų – jau išparduoti.

„Cirque du Soleil“ į Lietuvą atvyksta iš Estijos sostinės Talino, kur pasirodė praėjusią savaitę. Visai cirko spektaklio įrangai ir personalui pervežti reikalingi 23 sunkvežimiai, tuo metu OVO šou trupę sudaro net 100 žmonių, iš kurių 52 – artistai ir akrobatai.

Spalvingojo spektaklio OVO premjera įvyks ketvirtadienio vakarą (birželio 8 dieną), penktadienį arenoje bus rodomas dar vienas šou, o abi savaitgalio dienas įvyks dar po du pasirodymus.

Jau net septintą kartą Lietuvoje besilankančio cirko populiarumas neblėsta. Didelė dalis bilietų į pasirodymus jau išparduota, todėl „Cirque du Soleil“ gerbėjai raginami suskubti, nes kai kuriuose pasirodymuose greitu metu bilietų gali nebelikti. Ankstesnius cirko pasirodymus sostinėje jau matė per 100 tūkst. žiūrovų.

Intensyvų pasirodymų tvarkaraštį turinti OVO trupė iki metų pabaigos Europoje dar aplankys Latviją, Nyderlandus, Prancūziją, Vokietiją, Šveicariją, Slovakiją, Italiją, Ispaniją ir Portugaliją.

OVO – tai spalvinga ir jaudinanti kelionė po vabzdžių pasaulį, kupiną nuolatinio veiksmo ir trykštančios energijos. Spektaklis nagrinėja biologinės įvairovės grožį, todėl, šalia nuostabių akrobatinių triukų, žiūrovai taip pat supažindinami su kiekvieno iš veikėjų asmenybe ir skirtingų vabzdžių rūšių galimybėmis.

Šou buvo sukurtas specialiai 25-osioms „Cirque du Soleil“ metinėms, o nuo 2009 metais Monrealyje vykusios pasaulinės premjeros jį gyvai jau išvydo virš septynių milijonų žmonių 155-iuose miestuose, 26-iose šalyse.

Tai pirmasis „Saulės cirko“ spektaklis, kurį režisavo moteris, o šou pavadinimas OVO portugalų kalba reiškia „kiaušinį“, kuris simbolizuoja gyvybės kupiną gyvūnų pasaulį.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI