JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Dienos horoskopas mamai: birželio 17-oji

Dienos horoskopas mamai: birželio 17-oji

Astrologinė prognozė birželio 17-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Jums žymiai suges nuotaika, jeigu užsidirbsite baudą ar patirsite šiokį tokį nuostolį. Pasistenkite laikytis taisyklių, etikos normų bei to mokykite vaikus.

JAUTIS. Šiandien laukia susitikimai su įvairiais žmonėmis. Begaliniai trokšite dėmesio, meilės, malonumų. Galima ypatinga pramoga. Tačiau savo emociniais ekscesais, pavydu galite kiek sujaukti santykius su partneriu.

DVYNIAI. Šiandien galite nemažai nuveikti savo ūkyje arba dėl augintinių ar savo sveikatos, grožio. Nelabai gera diena sveikatai. Turėtumėte išrankiau rinktis maistą, gėrimus ir draugiją. Atsargiai kelyje. Jeigu kur nors išvykstate, pasiimkite vaistų.

VĖŽYS. Nuo pat ryto lydės žaisminga nuotaika, ieškosite, kuo pradžiuginus save ir mylimus žmones, vaikus. Tikriausiai nuotaikingai ir maloniai leisite laiką.

LIŪTAS. Džiaukitės šeimos židinio ramybe, poilsiu ir, jei galite, nesukite galvos dėl politikos, tarptautinės situacijos. Pabūkite su savimi, asmeninėje erdvėje, namuose ar gamtoje.

MERGELĖ. Aktyvi diena, ypač mėgstantiems malti liežuviu, diskutuoti, politikuoti. Norų, planų bus daug, bet diena trumpa, todėl nešvaistykite laiko tuščiai, nesiblaškykite.

SVARSTYKLĖS. Mintys suksis apie pinigus, žemės ir kitokią nuosavybę, norimus pirkinius ar sandorius. Kažką stengsitės įvertinti ir nuspręsti. Yra tikimybė, kad tai stabilizuos jūsų pozicijas.

SKORPIONAS. Analizuosite, kieno jūs pusėje ir kas jums atrodo balta, o kas – juoda. Jei gerai neapgalvosite, priimti sprendimai gali būti klaidingi.

ŠAULYS. Šiandien būsite susirūpinę ir asmeninėmis, ir globalinėmis problemomis. Galite pasijusti šiek tiek vieniši. Atgaivą teiks kelionės, gamta, menas, komfortas.

OŽIARAGIS. Šiandien būsite aktyvūs ir ieškosite tinkamos draugijos bendram laisvalaikiui. Galite patirti romantišką nuotykį arba sulaukti dėmesio iš dominančio asmens.

VANDENIS. Jums iš galvos neišeis kai kurie įsipareigojimai ar netikėtumai. Jūsų ekscentriškas elgesys ar požiūris gali nervinti aplinkinius. Regis, įsigysite menišką daiktą.

ŽUVYS. Galite sulaukti svečio arba kažkur toliau išvykti. Regis, kelyje, kelionėje tykos nekokie netikėtumai. Tačiau kai kas jums seksis puikiai. Galite sublizgėti meniškumu, žiniomis, plačiu akiračiu. Saugokite sveikatą.

Geros dienos!

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI