JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
LEGO® DUPLO®: laimingas ir kūrybiškas

LEGO® DUPLO®: laimingas ir kūrybiškas

Jei kalbėtume apie žaislus, kurie turi daugiausia įvairių raidai būtinų įgūdžių lavinimo galimybę, be abejonės, LEGO® DUPLO® konstruktoriai būtų favoritai. Nuo mažiausių dienų jie tampa idealia universalia dovana ir berniukams, ir mergaitėms.

Dažnam mažyliui LEGO DUPLO kaladėlės talkina ir pirmojoje pažintyje su spalvomis. Aiškaus ir ryškaus kolorito rinkiniai tampa puikia mokomąja palete. Pavyzdžiui, vaiko galima paprašyti paduoti mėlyną kaladėlę ar surasti tokios pačios spalvos detalę. Kadangi skiriasi kaladėlių dydžiai ir formos, galima mokyti kitų suvokimo pagrindų: „paduok didesnį“, „surask kvadratą“, „atnešk dvi kaladėles“, taip gerinsite erdvinį vaiko mąstymą.

Kalėdoms konstruktorių greičiausiai esame gavę kiekvienas. Net jeigu vaikystėje žavėjomės lėlėmis ar kolekcionavome mašinėles, per pastaruosius 30 metų retas vaikas užaugo be konstruktoriaus. Jie visada madingi, naudingi, įdomūs ir ilgalaikiai. Jų įvairovė tokia, kad gali įtikti net ir pačiam išrankiausiam. O po dovanų popieriumi besislepianti LEGO DUPLO dėžė suteikia begalinį džiaugsmą kiekvienam jaunajam išradėjui.

LEGO DUPLO
LEGO DUPLO
Partnerio archyvas

LEGO DUPLO žaidimų rinkiniai – tinkantys lavinti įvairiausius pomėgius. Jie puikiai tiks transporto priemonių gerbėjams (traukiniai, automobiliai, kitos transporto priemonės), lėlių mėgėjams. Kiekvienam – pagal pomėgius. Mažyliams, kurie turi ar nori augintinio, – atskiri rinkiniai su gyvūnėliais.

Net ir mažiesiems konstruotojams šios kaladėlės yra itin saugios, atsparios ne tik įbrėžimams, smūgiams, bet ir aštriems jaunųjų tyrinėtojų dantukams. Kaladėlės padarytos taip, kad mažųjų meistrų sukurti šedevrai lengvai nesugriūtų.

 

Rinkinių įvairovė beribė, todėl išlaisvina mažiausiųjų vaizduotę, leidžia iš arčiau pažinti supantį pasaulį, transporto priemones, amatus, profesijas. Mažieji tyrinėtojai labai greitai supranta, kad gali kurti savo fantastinių būtybių ir sugalvotų herojų pasaulį, todėl leidžiasi į smagų pažinimo džiaugsmą.

 

Žaidžiant su draugais, ugdomi pirmieji bendravimo ir komandinio darbo įgūdžiai, mokomasi dalytis, padėti vienas kitam. Taip mažylis nejučia įsitraukia į pirmąsias socializacijos pamokas. Ne mažiau naudingas ir individualus žaidimas su LEGO DUPLO – gerinama koncentracija ir keliamas pasitikėjimas savimi.

Išsirinkite sau tinkamą rinkinį: https://www.lego.com/lt-lt/search?q=duplo

LEGO DUPLO
LEGO DUPLO
Partnerio archyvas

LEGO DUPLO
LEGO DUPLO
Partnerio archyvas

LEGO DUPLO
LEGO DUPLO
Partnerio archyvas

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI