JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Mamos meilė neturi ribų: istorija

Mamos meilė neturi ribų: istorija, sujaudinusi pasaulį (FOTO)

„Jis yra gražiausias kūdikis pasaulyje. Jis – nuostabus“, – apie savo be nosies gimusį sūnelį kalba jo mama.

Pamatykite: akušerijos skyriuje Santariškėse atidaryta palata prilygsta 5*
Kiršinamos natūraliai pagimdžiusios ir cezario pjūvio operaciją patyrusios mamos

Jauna mama, gyvenanti Alabamos valstijoje (JAV), prisimena, kaip tada į ją su apgailestaujančia išraiška žiūrėjo medikai. Visais kitais atžvilgiais kūdikis atrodė normalus, bet Brandi patyrė sukrėtimą ir nusiminė, išgirdusi gydytojo žodžius.  „Buvau mačiusi nesveikų veidų, skilusių lūpų, nesuaugusių gomurių, tačiau pirmą kartą mačiau, kad kūdikis būtų be nosies“, – pasakojo moteris. Kai naujagimį nuo jos atskyrė, didžiausia moters baimė buvo, ar mažylis išgyvens. Tačiau mamos jaudulys buvo nepagrįstas, mažylis nuo pirmų minučių ėmė kvėpuoti per burną.

Gydytojas, kuris prižiūrėjo 23 metų jauną mamą nuo pat nėštumo pradžios, sako, kad nebuvo jokių rizikos požymių, tyrimai rodė, kad Eli turi nosies kremzlę. Nėštumas apskritai buvo gana sklandus, tik maždaug 17 nėštumo savaitė būsimąją mamą kankino stipri toksikozė, tad jai buvo skirta vaistų nuo pykinimo.

„Ji atvyko 37 nėštumo savaitę gimdyti, – pasakojo gydytojas. – Kai priėmiau kūdikį ir jį nuvalėme, pamačiau, kad kažkas negerai, tik nenorėjau jos gąsdinti.”

„Apgalvojau savo elgesį per visą nėštumą, mąsčiau, ar nepadariau kokios klaidos, – teigė moteris. – Supratau, kad nieko blogo nebuvo. Na, jis nuostabus. Nesakysiu, kad nuliūdau, tiesiog bijojau dėl jo, nes nemaniau, kad jis išgyvens.”

Kadangi Eli gimė be nosies, jam reikėjo atlikti operaciją ir įstatyti vamzdelį, per kurį jis kvėpuotų. Medikai pamokė Brandi ir kitus šeimos narius, kaip elgtis su naujagimiu.

„Kai supratau, kad šiaip jis sveikas, išsigandau, ką pasakys žmonės, – pasakojo moteris. –Nenoriu, kad kada mano sūnus grįžtų namo ir pasiskųstų: „Mamyte, šaipėsi iš mano nosies.” Taip pat nenoriu, kad žmonės jaustų jam gailestį.”

Kovo 31 d. Eli su mama iš ligoninės parkeliavo namo, berniukas puikiai laikosi. „Jis labai linksmas kūdikis, – teigė mama. – Vadiname jį stebuklingu kūdikiu. Jis tiesiog užkariauja žmonių širdis dėl savo mielo būdo.”

Ateityje, kai mažylis paaugs, jam bus galima atlikti plastinę nosies suformavimo operaciją. Paviešinus Eli istoriją, ji sulaukė daugybė palaikymo. Tėvai socialiniame tinkle „Facebook” sukūrė berniuko paskyrą „Eli’s story”, kurioje pasakoja visas šviežiausias naujienas iš savo gyvenimo.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI