JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
KILIG DERMA priemonių testavimas: išbandžiusiųjų mamų atsiliepimai

KILIG DERMA priemonių testavimas: išbandžiusiųjų mamų atsiliepimai

Portale www.tavovaikas.lt prieš kurį laiką paskelbę informaciją apie KILIG DERMA priemonių testavimo konkursą, sulaukėme didžiulio susidomėjimo.

Atsitiktiniu būdu išrinkome penkias mamas, kurios sutiko išbandyti 4 KILIG DERMA priemonių rinkinį (konkurso paskelbimo informaciją rasite čia). Kiekviena mama gavo šias kosmetikos priemones: KILIG DERMA kūno kremą jautriai sausai odai, rankų kremą jautriai sausai odai, veido prausimosi putos jautriai į aknę linkusiai odai, veido kremą jautriai sausai, normaliai odai. 

Šiandien publikuojame mūsų testuotojų atsiliepimus.

Karolina:

„Ši odos kosmetika imponuoja tuo, kad dauguma komponentų yra natūralūs ir pačios priemonės yra bekvapės. Be to, neteko naudoti kosmetikos, kurioje būtų panaudoti bakterijų probiotikai. O naujoves išbandyti būtina ir būsit maloniai nustebinti. Mano oda sausa ir linkusi į alergiją, tačiau panaudojus šios kosmetikos problemų nebuvo. Taigi, dabar apie kiekvieną produktą mano įspūdžiai atskirai:

Veido kremas puikiai įsigeria į odą, palaiko drėgmę visą dieną. Atšalus orams, susidaręs riebalinis sluoksnis leidžia išvengti išsausėjimo ir raudonio. Nebuvo jaučiamas lipnumas ir veidas neblizgelėjo. Vakarais kremą naudojau po prausimosi KILIG DERMA putomis. Galbūt todėl jaučiau tokį pakankamai gerą efektą. 

Prausimosi putas naudojau kasdien. Nusiprausus nesijautė tempimo, perštėjimo. 

Rankų kremą naudojau ne kasdien, pagal poreikį. Atvėsus orams rankų oda ypač išsausėja, o jei dar dažnai reikia plauti rankas, šis kremas tinkamas drėgmei palaikyti. Pliusas, kad gerai įsigeria į odą, rankos nebūna lipnios. 

Kūno kremas man turi būti bekvapis, kad neerzintų nosies prieš miegą ir būtų užtikrintas ramus miegas. Aš kremo nenaudojau kasdien, nes kūno odai to tiesiog nereikėjo, drėgmė buvo užtikrinta. 

Taigi, apibendrinant galiu pasakyti, kad šias kosmetikos priemones rekomenduoju ir kitoms mamoms. 

Aistė

Mano oda gana problematiška – riebi, tačiau dehidratuota ir jautri. Todėl iš kosmetikos priemonių tikiuosi trijų svarbiausių dalykų – riebiai odai tinkančios lengvos konsistencijos, dehidratuotai odai skirto maksimalaus drėkinimo ir natūralių ingredientų, kurie nedirgintų jautrios odos.

Iš šio išbandyto kosmetikos priemonių ketvertuko labiausiai norėčiau išskirti odos neapsunkinantį ir puikiai drėkinantį veido kremą, kuriuo tepuosi tiek vakare prieš miegą, tiek ryte, prieš makiažą. Kremas lengvos konsistencijos, todėl gerai pasiskirsto ir puikiai susigeria į odą. Svarbiausia – neturi jokių alergizuojančių kvapiklių, todėl tinka ir jautriai, į alergiją linkusiai odai. Labai patiko ir kūno kremas, kuriuo tepu odą po apsilankymo baseine. Nuo baseine esančio chloro oda ypač sausėja, todėl kremas turi drėkinti maksimaliai. KILIG DERMA kūno kremas ne tik sudrėkina ir nuramina išsausėjusią odą, bet ir labai greitai susigeria, todėl jau po minutės galima drąsiai rengtis drabužius nebijant, kad jie išsiteps.

Atskirai norėtųsi paminėti veido putas. Iki šiol rinkdavausi kreminės konsistencijos arba įprastus prausiklius, tad putas teko naudoti pirmą kartą. Lengvos, puikiai nuvalo ne tik kasdienius odos nešvarumus, bet ir akių makiažą. Kaip ir kitos KILIG DERMA linijos priemonės, prausimosi putos yra hipoalerginės, todėl tiko jautriai mano odai.

Na, ir ketvirtoji išbandyta priemonė – rankų kremas. Įprastai rankas pasitepu tuo pačiu kremu, kurį naudoju visam kūnui, todėl rankų kremas taip ir lieka stovėti lentynėlėje. Tačiau KILIG kremuką pasidėjau ant savo darbo stalo, kad galėčiau palepinti rankas dienos metu. Kremas suminkština rankų odą, suteikia jai švelnumo ir glotnumo, tačiau svarbiausia – nepalieka jokio riebumo pojūčio.

Apibendrinant įspūdžius – KILIG pateisino visus mano lūkesčius. Patiko ne tik pačios priemonės, bet ir kainos bei kokybės santykis, todėl drąsiai rekomenduoju išbandyti ir kitoms moterims.

Violeta

Didelis privalumas, jog rankų kremas greitai įsigeria bei yra bekvapis. Tačiau nors kremo sudėtyje yra ir taukmedžio sviesto, šį kremą priskirčiau prie lengvesnių ir gaivesnių kremų, kurie labiau tiktų pavasario-vasaros sezonui, aš rudenį ir žiemą norėčiau labiau riebesnio kremo, kad kuo rečiau atsirastų odos sausumo pojūtis. KILIG DERMA veido kremas jautriai sausai, normaliai odai yra puikios konsistencijos, greitai įsigeriantis, idealiai drėkinantis, tinkantis tepti odą prieš darant makiažą. Negalėčiau išskirti jokių trūkumų.

Mano veido oda yra mišri, todėl išbandžiusi veido prausiklį supratau, kad man jis nelabai tiko ir yra labiau skirtas riebesnio tipo odai. KILIG DERMA kūno kremas jautriai sausai odai paliko teigiamą įspūdį, kadangi gerai atlieka savo funkcijas, t. y., puikiai sudrėkina bei nepalieka riebumo pojūčio, maloniai tepasi. Kadangi priemonė yra visiškai hipoalerginė, normalu, jog yra bekvapė.

Monika

Ačiū už galimybę išbandyti KILIG DERMA priemones, tai buvo mano pirmoji pažintis su jomis. Kai paskelbėte testavimo konkursą, labai sudomino aprašymas, kad šių priemonių efektyvumas yra grįstas tyrimais, jos bekvapės, nesukelia alergijos, yra sertifikuotos „Allergy Certified” – tarptautinės sertifikavimo įmonės, įsteigtos Danijoje. Kai tik gavau priemonių rinkinį, pirmiausia išbandžiau rankų kremą. Esu šiek tiek rankų kremų „maniakė“, visada jų turiu ne po vieną priemonę ir visur – darbe prie kompiuterio, namie vonioj, namie miegamajame ir dar rankinėje visada nešiojuosi. Man įtikti gana sunku, nes rankos jautrios, sausos, neretai būna toks jausmas, lyg kokiu vašku aplietos, būna sunku ir pirštus pajudinti. KILIG DERMA rankų kremas mano jautriai sausai odai patiko tuo, kad nelieka lipnumo jausmo pasitepus, gerai įsigeria, rankos lieka minkštos.

KILIG DERMA veido prausimosi putas ir veido kremą aprašyme buvo rekomenduojama naudoti du kartus per dieną, bet aš naudojau vieną. Galiu pasakyti, kad akivaizdžiai geresnis efektas buvo tada, kai iš pradžių nusiprausdavau putomis, o tada patepdavau kremu. Išties tobulas variantas. Mano veidas, ypač šaltuoju metų laiku, linkęs raudonuoti, todėl šis kremas man ypač patinka. Planuoju jį naudoti ir toliau, ne tik testavimo metu. Kūno kremą naudojau mažiau, negu prieš tai aprašytuosius ir tik dėl savo tingumo. Rytais skubant vaiką vežti į darželį po dušo dažnai nebėra laiko išsitepti kremu nusiprausus, o vakare dažniausiai laiko yra, bet jėgų tam nebelieka. Visgi išbandžiau ir jį – drėgmės balansas pasitepus buvo puikus. Apibendrinant noriu pasakyti, kad tikrai rekomenduoju kitoms mamoms KILIG DERMA kosmetiką ir, beje, jau ne vienai draugei spėjau papasakoti apie ją. 

Akvilė

Ačiū už galimybę išbandyti KILIG DERMA priemones. Su jomis „draugauju“ dvi savaites, tad galiu pateikti jau ne pirmu įspūdžiu paremtą nuomonę. Pirmiausia, kuo sužavėjo visa ši linija – visos priemones yra bekvapės. Tai man ypač aktualu, nes nusipraususi jomis du kartus per dieną galėjau kvėpintis mėgstamais kvepalais ir nebuvo jokių kvapų „pjautynių”. Antra, visi linijos kremai greitai įsigeria į oda ir neištepa drabužių, kas itin svarbu rytais skubant į darbą. Dabar trumpai apie kiekvieną:

Kūno kremui duodu pirmą vietą iš išbandytų priemonių be konkurencijos. Pirksiu pati ir rekomenduosiu kitiems. Aukščiausi balai. Jo pliusai: lengvai ir greitai įsigeria, bekvapis, netepa drabužių, odos drėkinimą užtikrina bent 8-10 valandų, net ir per šį laiko tarpą nusiprausus po dušu, t.y., net ir pasportavus ir nusiprausus duše, oda išlieka sudrėkinta. Kaip minusą įvardinčiau pakuotę – likus mažai kremo, dozatorius „nebepaduoda“jo.

Veido kremą irgi vertinu labai palankiai: bekvapis, labai gerai palaiko odos drėgmę. Man užtekdavo labai mažo kremo kiekio kremo, taigi, pakuotę naudosiu ilgai. Kremas neriebina odos, neužkemša porų, puikus makiažo pagrindas.Manau, jis labiau tinkamas sausos ir normalios odos savininkėms.

Rankų kremo išskirčiau patogią pakuotę, ją tikrai labai patogu kasdien nešiotis rankinėje. Didelis pliusas man buvo, kad jis bekvapis.Manau, jis puikiai tinka rankų odos drėkinimui. Jei rankų oda itin sausa, suskilusi, trūkinėja, rekomenduočiau rinktis maitinamąjį kremą.

Veido prausimosi putas užtepus jaučiau vėsinantį pojūtį, jos malonios. Patiko, kad buvo bekvapės. Minusas: man nenuvalė pudros, pirma reikėjo panaudoti micelinį vandenį ir tik po to prausiklį.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI